ЗаведУющая• 20 августа 2021
Головний лікар - хам.
Сімейний лікар не прийшов на роботу. Я пішла до головного лікаря, той нагрубіянив, оскорбив, відмовив у прийомі. Сказав приходити коли буде мій сімейний лікар. А коли він буде він не знає і причини чому той не на роботі він не знає. При мені набирав сімейного, той не взяв телефон. От такий дурдом. Я щоб прийти на прийом не пішла на роботу! І от куда поскаржитися на цього "головного" лікаря. Риба гниє з голови. Чи просто забути цю ситуацію. Лікарня одна - районний центр, тому лікарі себе ведуть наче вони пуп землі, особливо "головний" лікар. Інші лікарі не приймають, не "своїх" пацієнтів...
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
На прийом вже записалася в інше місто до приватного лікаря, але ситуація жахлива для мене.
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
Ответ дляВатный Пупс
Горячая линия МОЗ
Ви колись скаржилися, результат був?
Ватный Пупс• 20 августа 2021
Ответ дляЗаведУющая
Ви колись скаржилися, результат був?
Да, жаловалась на хамство лечащего мамы. Врача поменяли, извинялись.
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
Ответ дляВатный Пупс
Дякую. Ви письмово зверталися чи просто зателефонували?
Неутомимые шахматы• 20 августа 2021
Найперший Крок: лист в свою поліклініку. Саме лист в письмовому вигляді чому так . Коли отримаєте відповідь ( 14 днів термін) то вже з нею вище звертатись
МойНеТакой• 20 августа 2021
Ответ дляВатный Пупс
Горячая линия МОЗ
Це не компетенція МОЗ, лікарні і поліклініки зараз комунальні підприємтства і підпорядковані місцевому самоврядуванню. В кращому випадку просто на місто
чи район перешлють.
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Лист на ім´я цього ж головного лікаря?
Ватный Пупс• 20 августа 2021
А, и уже давно, муж жаловался на неонатолога, которая нахамила и наставила диагнозом ’на глаз’ и денег потом еще и просила. Ну тогда пришло письмо от начмеда или как там их, что у врача лишение премии, ну и ’простите-извините’
Ватный Пупс• 20 августа 2021
Ответ дляЗаведУющая
Я звонила на горячую линию, они мне диктовали номера телефонов уже ’місцевих управлінь’, потом звонила им
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
Ответ дляМойНеТакой
чи район перешлють.
То може звернутися в районну раду чи в райдерж.адміністрацію? Хто їх фінансує.
МойНеТакой• 20 августа 2021
Автор, якщо ви зверталися за попереднім записом, то скарга в НСЗУ, що лікар не надав послугу (цілком можливо, що на папері прийом проведено і НСЗУ візит оплатила), додатково зробіть електронний кабінет через урядовий контактний центр і залиште письмову скаргу, що лікар був відсутній на прийомі, а при зверненні до головного відмовили у медичній допомозі.
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
Ответ дляВатный Пупс
Дякую. Я записала частину розмови на диктофон, там даже нецензурна лексика була.
МойНеТакой• 20 августа 2021
Ответ дляЗаведУющая
Ми ж не знаємо на чиєму вона балансі, ваша лікарня) в Інтернеті можете пошукати її назву і кому підпорядкована.
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
Ответ дляМойНеТакой
Дякую! Я була записана через хелсі, лікар мав працювати. Прийом вже скасували, коли я прийшла до головного і почали виясняти, чому не має мого лікаря. І цей головний лікар дав установу медсестрі мого сімейного відмітити у хелсі, що сьогодні лікар не приймає.
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
Ответ дляМойНеТакой
Я вже почитала, районній раді
Майор Медуза• 20 августа 2021
Пишіть листи і звертайтеся в МОЗ
Моя знайома лікар каже, що їх реально нагинають через ці скарги.
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
Ответ дляМайор Медуза
Пишіть листи і звертайтеся в МОЗ
Дякую
Докладная• 20 августа 2021
Ответ дляВатный Пупс
Премію ім і так не платять.
Докладная• 20 августа 2021
Ответ дляЗаведУющая
Нсзу.
Докладная• 20 августа 2021
Ответ дляЗаведУющая
Не прийшла-хвора чи що інше,а інший не прийме,якщо в нього черга.
Ватный Пупс• 20 августа 2021
Ответ дляДокладная
Премію ім і так не платять.
Это было 9 лет назад) тогда, наверное, платили. Это был достаточно модный и крутой роддом
Докладная• 20 августа 2021
Ответ дляВатный Пупс
Ні,ніяких премій,преміі пацієнти платять.Вам лапші навішали,на тому все.
Ватный Пупс• 20 августа 2021
Ответ дляДокладная
Ну может быть) никто ж не проверит.
Неутомимые шахматы• 20 августа 2021
Ответ дляЗаведУющая
Лист на ім´я цього ж головного лікаря?
Так,на головного лікаря
Неутомимые шахматы• 20 августа 2021
Ответ дляДокладная
Премію ім і так не платять.
Ну...не факт. Дивлячись де і кому. Я в медицині бухгалтер. Не все так ´пічально´
ЗаведУющая
• 20 августа 2021
Ответ дляНеутомимые шахматы
Реально знімають премії лікарям за скарги на них?
Снежнакомка• 20 августа 2021
Ответ дляЗаведУющая
Не во всех мед. учреждениях есть премии, а если есть, то снятие будет зависеть от политики руководства.