Капризуля• 03 сентября 2021
Размер CROCS мальчику ХЕЛП
Девочки-советчицы, помогите с размером, мальчику на ногу наш-39 размер. Какой выбрать размер кроксовский, я совсем потерялась.
Сумка с непогодой• 03 сентября 2021
Яка модель? В мого чоловіка нога 39-40. Крокбенди взяла м8w10. Маленький запас, а якщо підйом високий, то менший розмір точно не варто брати
Капризуля
• 03 сентября 2021
Ответ дляСумка с непогодой
саме крокбенди шукаю
Сумка с непогодой• 03 сентября 2021
Ответ дляКапризуля
саме крокбенди шукаю
Я сину брала на ногу 35 розміру крокбенди 36-37 (так на вішачку написано було). Підійшли ідеально.
Тоскующая• 03 сентября 2021
Ответ дляСумка с непогодой
Сабо?
Тоскующая• 03 сентября 2021
Дякую!
Бо у мого сина розмір ноги 35, цього літа ще зміг носити J3. Тепер думаю, що купувати наступного року
Носив він Crocsband Sandals, клоги (сабо) ніколи не купували