КоролеВешна• 08 сентября 2021

Відбілювання зубів дома.

Дівчата хто відбілював зуби таким методом? Замовляв капи в стоматолога для себе. І потім носив їх дома з гелем . Який результат був? Стоматолог говорить, що це відносно безпечно. Гель не сильний 15%.
І що люди за кордоном багато так роблять. Тільки в нас бояться.
Ра ру ра ру ра• 08 сентября 2021
Я купую пластини в Єві
Дві шт 100 грн
І раз на тиждень місяць відбілюю

Потім місяць перерва і знову

Ось два міс результат чудовий
Білі зубки
Личико загоріле гарненько на острові))

автор КоролеВешна • 08 сентября 2021
Ответ дляРа ру ра ру ра
Я купую пластини в Єві
Дві шт 100 грн
І раз на тиждень місяць відбілюю

Потім місяць перерва і знову

Ось два міс результат чудовий
Білі зубки
Личико загоріле гарненько на острові))
О супер. А як назва їх?
Бусурманша• 08 сентября 2021
Ответ дляРа ру ра ру ра
Я купую пластини в Єві
Дві шт 100 грн
І раз на тиждень місяць відбілюю

Потім місяць перерва і знову

Ось два міс результат чудовий
Білі зубки
Личико загоріле гарненько на острові))
А Зуби після них не чутливі?
А_я_ЛОЖУ!• 08 сентября 2021
активированным углём
Да, я блондинка!• 09 сентября 2021
Мне мой врач отказал в таком методе, сказав, что не поднимается рука портить идеальную эмаль, типа у них, дантистов, профсоставы очень агрессивные. И дал наводку на домашнюю систему, которой он разрешает пользоваться дочке. https://iherb.co/zJVqcCV
Я попробовала, да, отбеливает. Не до степени цвета унитаза, но красивая белоснежная улыбка все же получается. Сейчас использую раз в неделю, если не забываю, просто поддерживающие чистки.