Ще з цiкавого В нашей стране замечательные женщины,а мужики.....это беда народная. +99 Кто спрашивал про дистанционку. Что скажете? +33 Ви спите. Вранці прокинулись. І немає того всього. Немає ні ТЦК, ні ЗСУ +53 Що потрібно зробити Україні щоб був мир?? +94 Уже обсасывали Савченко-Кысэлёву? Про мовный срач. +48 Так что мирный план всё? +67 Соседку укусил мой енот( Сможет ли она подать в суд? +12 Почитала я оці всі новини про те, що ми в кроці від закінчення війни +519 А Путин хочет мира? +58 Есть все 28 пунктов!!! +778
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Поясніть що відбувається з нерухомістю на тих територіях де прийшла рашка?6+1736 Ощущение, что больше не будет нормальной жизни...7+1627 Брак по расчету. Где найти желающего выехать из страны, если у меня льгота?5+1205 Порадьте новий ЖК в Києві де концепція «місто в місті» є інфраструктура4+1114 Зачем возрастные женщины ищут себе мужчин?4+1084 Артем Пивоваров 3+873 Який самий лютий треш ви чули від лікарів?3+803 ещё
Сейчас читают! А стоит ли в 32 года выходить замуж за француза?+541 Поясніть що відбувається з нерухомістю на тих територіях де прийшла рашка?6+546 Як ваші друзі відносять до того, що ви досягатор?+541 Який самий лютий треш ви чули від лікарів?3+403 Девочка выросла. Как быстро растут дети. Думаю это будущая звезда+341 В садочку дитині витирають дупу, через тиждень дупа червона (+291 Порадьте новий ЖК в Києві де концепція «місто в місті» є інфраструктура4+204