КонФФетОшка• 06 января 2014
Шуба хутро світ?
Привіт! Шуба " хутро світ" заслуговує на увагу по якості та ціні, можливо хтось замовляв там, поділіться враженнями, бо фірмовий магазин в Києві вже мабуть не працює? Дякую за будь-яку інформацію:)
ЖаннаНеАгузарова• 08 января 2014
посмотрите у меня, точно новая, не кусочками, 7500грн, если рост небольшой то вообще будет как полноценная шубка, не Китай пр-во Канада, отдаю в цену закупки, даже чуть дешевле, остатки с отдела https://www.kidstaff.com.ua/tema-4639934.html