Сижуревувшоке• 04 октября 2021
фильм об оффшорах Зеленського вже бачили?
"Фільм анонсований як "розслідування про таємниці офшорного бізнесу президента Зеленського та брудні гроші олігарха Коломойського .Фільм є частиною міжнародного проекту Pandora Papers, пов´язаного з витоком даних про офшорні активи та таємні угоди найбагатших людей світу, включаючи топ-політиків."
Приємного перегляду:
Мой_ужин• 04 октября 2021
Ответ дляЯблокоРаздора
О, теперь уже Зеленский оказывается ставленник Порошенко. Какой идиоты Вам пишет методички?
Це поціновувачі шарія 🐓, скоріш за все.
Сливочная пенка• 04 октября 2021
Ответ дляАшотакова)))
В налоговом законодательстве Украины есть такая фишка. При проблемах с документами по обналичке выявляют первую фирму которая производила первый платеж.
Весь фильм построен на том, что виновато среднее звено, которое получало деньги от первой фирмы. Т.е. судят не заказчика, не того кто выплачивал гонорары через офшоры, а того кто являлся исполнителем и вынужден был идти на условия клиента. Ну это же натянуто. Никто не знал, что Зеленский продавал свой телепроект Коломойскому? Серьезно? Никто не знал, что у Зеленского до выборов была квартира в Лондоне? Все это до выборов было известно.
Фильм о событиях до выборов.
В декларации Зеленского как президента есть суммы полученные как гонорар. Если больше ничего накопать не смогли, с 2019 года значит плохо журналисты работают. События до выборов привязали к должностям сегодня.
И еще манипулирование количеством журналистов. В Пандоре действительно работает много людей. Ровно столько сколько озвучили в фильме. Но работали они не над фильмом, а над сбором информации про всех клиентов офшоров. Что это? Желание преумножить значительность информации? Фильм не о чем. Филькина грамота.
Фильм о событиях до выборов.
Оп, еще один с методичкой)
Суть в том, что Зеленский владел офшорами, через которые выводились деньги, чтобы не платить налоги на Украине, и, похоже, не платятся и сейчас.
При этом в своей декларации за 2018 год Зеленский не указал, что владеет офшором. А в 2019 году, когда готовился стать президентом, переписал офшор на своего друга Шефира, но затем офшор начал выплачивать 25% от доходов на адрес фирмы жены Зеленского.
Ну да, раз фирма на жену, то бубочка не при чем.
При этом, схема продолжает функционировать до сих пор. То есть до сих пор Квартал уклоняется от налогов в Украине уже когда Зеленский не просто президент, а и контролирует СБУ, силовиков, ВР.
Так что не надо тут сказки про бандитов, от которых так бизнес прятали, рассказывать.
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Найстрашніше, це черговий скандал, фігурантом якого є президент України!!!
МоДнАя_КоШеЧкА• 04 октября 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Польща вже 30 років в реформах.
До того ж ніколи не була в совку. А Україну ще й після совка гвалтували до 14-го.
То це всі мітинги з нацжонами, які бігали за Порошенко по п´ятах - це сам Порошенко санкціонував?
Навіть, ще й досі, мітингують, поки що.
Ви забули, що ми не на федерації, але мріяти не заборонено.
Я й так здогадуюсь - почерк віхоли
Навіть, ще й досі, мітингують, поки що.
Я й так здогадуюсь - почерк віхоли
ви закони не вмієте читати? Які жони бігали за порошенком? то можна назвати мітингами?
Ви смішні, бо всі, хто пише українською, то віхоли?
Та ви не зрозуміли, що я не підтримую зеленського. Я просто категорично проти пороха, болить мені те все, що сталося після 2014. І я настільки проти, що якщо стане вибір медведчук -порох, то піду голосувать на першого. Бо тоді не буде такого розпачу і розчарування що тебе обдурили, як після виборів 2014. І порохоботи ніяк не зрозуміють, що людям після отих ленінських кузень офшори зеленського до одного місця, бо на зеленського надію ніхто не покладав, тому нема і розчарування, всім байдуже, окрім порошенок.
МоДнАя_КоШеЧкА• 04 октября 2021
Ответ дляНервогенератор
Що ви там здогадуєтесь.
Я вам вже написала що це не я.
то не вам написали, а мені
. Всіх, хто проти пороха і пише укр, то віхоли
Сливочная пенка• 04 октября 2021
Ах да, не забываем еще один важный момент. Гереги (владельцы Эпицентра) владеют бизнесом в Крыму. Мало того, что олигархи, так еще и в Крыму работают.
Но вот незадача - Гереги одни из главных спонсоров Слуги народа. Что делать то, что делать.
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
то не вам написали, а мені
Майже правдоподібно, ще трохи більше надриву і я повірю, що тільки заради порятунку України, ви оберете медведчука!
Хоч одне з перерахованих звинувачень доведено???
Хоч одне????
Та декілька днів назад спустили на воду черговий катер з ленінської кузні, керівники до цих пір сидять ні за що!
До чого ви вже дійшли, щоб протягнути опзж, ганьба!
Не пишіть мені більше, просто огидно!
Піду підошви помию, бо знову в рузьге мір вступила
Хоч одне????
Не пишіть мені більше, просто огидно!
Ответ дляИнфотуфелька
Та нічого страшного.
Довкола Порошенка було стільки скандалів і з офшорами в тому числі, а йому все як з гусака вода. Досі носиться з нав’язливою ідеєю стати знов президентом.
Думає, в людей пам’ять, як в рибки дорі.
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Та нічого страшного.
Давайте приклади міжнародних розслідувань?
Де офшори, конкретно?
До того ж, до сьогоднішнього дня Порошенко рукопожатний скрізь - вам не дивно?
Де офшори, конкретно?
Ответ дляИнфотуфелька
Можливо, але я бачу почерк віхоли - тільки вона може ненавидіти майдані і одночасно ненавидіти путіна!!!
Можливо, з різних актів сидите - та байдуже, суті це не міняє
В Україні таких як я 30%.
Це більше ніж порохоботів і вати.
І ви всі будете голосувати за Зеленського, якщо на наступних виборах в фінал вийде Зеленський-Бойко, або Зеленський- Порошенко.
Це більше ніж порохоботів і вати.
Фея_3уровень• 04 октября 2021
Ответ для vihola
В Україні таких як я 30%.
Це більше ніж порохоботів і вати.
Переживут зиму этих ваших 30 % и посмотрим сколько останется. После того, как вылысыпыдыст обещал снижение тарифов.
Ответ дляИнфотуфелька
Де офшори, конкретно?
А Зеленський вже не рукопожатний
?
В Порошенка гарантія недоторканості від американців.
Ви серйозно думаєте що за завдані Україні збитки вони не будуть з ним вітатись? Зате скільки користі західним партнерам приніс. Це не порівнюється.
? В Порошенка гарантія недоторканості від американців.
Аноним НаВсеГда• 04 октября 2021
Ответ для vihola
В Україні таких як я 30%.
Це більше ніж порохоботів і вати.
Я буду за Порошенка))
Ашотакова)))• 04 октября 2021
Ответ дляСливочная пенка
Оп, еще один с методичкой)
Бизнесу методички не выдают. Бизнес это на собственной шкуре проходит. Это значит только одно, что вы и близко не понимаете как работает бизнес в Украине. ВЕСЬ бизнес. Как работают наши суды. Верьте своим методичкам. Как говорится караван идет, собаки гавкают.
Ответ дляФея_3уровень
Подивимось.
Бідний електорат в Порошенка і Бойка.
Одні сподіваються на подачки Європи, інші на подачки рашки.
Електорат Зеленського тарифи звісно переживе.
Бідний електорат в Порошенка і Бойка.
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Ответ для vihola
В Україні таких як я 30%.
Це більше ніж порохоботів і вати.
Навіть, сперечатися не буду - до того ж, вся вата теж за зеленського
Я чудово розумію, що в Порошенко вже немає шансів - все, що я зараз пишу, тільки заради справедливості.
А я дуже сподіваюся, що мені вдасться задумане, шкода, що втратила два роки
ЯблокоРаздора• 04 октября 2021
Ответ дляГубка Боб
а толку от той киношки? хай подержится 2-3 дня и забудут,никого не накажут
Так а кто будет наказывать? Все упомянутые у власти, причём со 100-процентно своим прокурором
ЯблокоРаздора• 04 октября 2021
Ответ дляКожугетовый ансамбль
А вы правда не видите причин - единственная приватбанк?
Где я такое написала?
МоДнАя_КоШеЧкА• 04 октября 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Хоч одне????
Не пишіть мені більше, просто огидно!
Хоч одне????
Не пишіть мені більше, просто огидно!
ви дивні, хоч одного корупціонера при владі в україні притягнули до відповідальності? Може не тому, що доказів нема, а що рука руку миє?
Опзж тягне і тягнув якраз порох. Більшість ригів місцевого пошибу (починаючи від директорів шкіл) в перший же день поперебігали в ЄС і продовжували і далі сидіти на робочому місці і брати взятки. Люстрація була лише на рекламі, а на ділі перефарбовування. А Марина на каналі Ахметова зі своєю гімнастикою, то чисто співпадіння.
Ідіть помийте не тільки взуття, а й рот від шоколаду.
ЯблокоРаздора• 04 октября 2021
Ответ дляСадоводница
О Зе есть что сказать? 2,5 года уже президент, уже можно спрашивать о достижениях?
Комуналку уже победили, воров посадили, вопрос АТО решили, что там на очереди?
Ну как что? Олигархи же
ЯблокоРаздора• 04 октября 2021
Ответ дляКожугетовый ансамбль
И что самое обидное, - включить мозги - часто это голосовать за того кандидата, чья реклама больше всего зашла :)
Ну если вы о себе, то вам, конечно, виднее
Кожугетовый ансамбль• 04 октября 2021
Ответ дляЯблокоРаздора
Где я такое написала?
В контексте разговора о приватбанке вопрос звучит именно так :)
В самом деле - вы же не хотели, чтобы я в рамках форумного поста стала описыватьтпричины повышения цен на энергоносители :)
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Ответ для vihola
А Зеленський вже не рукопожатний
?
І там всіх купив?
А чому немає гарантій в Януковича?
Чому Коломойський не виїздний і т.д.
Ви дійсно думаєте, що ваші інсинуації зайдуть як електорату зе?
А чому немає гарантій в Януковича?
Чому Коломойський не виїздний і т.д.
Ответ дляИнфотуфелька
Вата вже давно не за Зеленського.
Зараз вона гавкає на Зеленського, говорить що Зеленський це проект та наслідувач Порошенка, іноді навіть пише що він гірше ніж Порошенко, щоб очорнити. Але між Порошенком Зеленським обере Зеленського. Бо при ньому стабільність, тривале таке-сяке перемир’я. На сході нема активних бойових дій. І знову ж таки, велике будівництво, яке неможливо не помітити).
І ви проголосуєте за Зеленського лиш би не Бойко.
А шо ви там собі задумали?
Кожугетовый ансамбль• 04 октября 2021
Ответ дляЯблокоРаздора
Ок, а что по вашему мнению означает фраза ’включить мозги’? При выборе достойного кандидата.
Ответ дляИнфотуфелька
І там всіх купив?
А чому немає гарантій в Януковича?
Чому Коломойський не виїздний і т.д.
А чому немає гарантій в Януковича?
Чому Коломойський не виїздний і т.д.
Гарантії Януковича в рашці.
Коломойський американцям на послужив як Порошенко.
Думаю, в Порошенка і в рашці гарантії недоторканості є.
З огляду на обнімаю жму руку.
из желе я• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Вата вже давно не за Зеленського.
А шо ви там собі задумали?
не смештите про “велике будивныцтво”
кому нужны эти стройки олигархов, если пенсионерам жрать нечего
Сливочная пенка• 04 октября 2021
Ответ дляАшотакова)))
Ну так пусть идет, а зачем вы гавкаете?
Да да, президент Украины прячет бизнес в офшорах потому что судов боится. Ох уж эти суды, отберут бизнес у бедного президента, как жыть та.
А нулевое налогообложение тут не при чем совершенно. Ну как мы такое могли подумать, что Зеленский и Ко просто не хотят налоги с деятельности Квартала платить.