жижифреймут• 05 октября 2021

38-42 милые советчицы покажите свои фотографии

vihola• 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Який доказ, мені доводити нікому нічого не потрібно і не цікаво, для мене гроші не являється чимось першочерговим та незамінним. Ви мені пропонували кізяками поласувати, у ванні якраз плавала та рибка ну я на вас розсердилась і показала фото. Більше у вас питань до мене і кізяків не було
Ясно, сєрожинопірожино.
А чому ви вирішили, що я залишилась під враженням від вашої риби?

Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ для vihola
Ясно, сєрожинопірожино.
А чому ви вирішили, що я вирішила що ви залишитесь?)) Я так не сподівалась, просто ви мені нічого більше не писали і не пропонували кізяки в меню.
ЯспАкойнаЯ• 26 октября 2021
Ответ дляжижифреймут
Какие деньги?) Тогда тишина была
не врите опять!
Вам прислали тогда 250 грн минимум.
вас просили снять видео, а вы начали ныть, что не можете, ибо деньги на хлеб ищете. И вам скинули два человека 50 и 200 грн (которые потом стали проститутками неблагородными) на хлеб с маслом, лишь бы вы перестали искать деньги и сняли видео в конце-концов.
А видео нет по сей день.
vihola• 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вам ніколи не пропонувала їх, просто запитала чи це ті самі з піском і чи вам смакує.
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ дляжижифреймут
Да наше бандитское логово временное как тут называют). Но увы это наш постоянный дом
А що ж тоді такого по вас Ірина дізналась, якщо ви така біла і пухнаста!!! Вона навіть не ризикнула вам гроші перевести, щоб ви Ользі повернули... Сказала, що сумнівається що ви переведете.
Ненавязчивый синтезатор• 26 октября 2021
Ответ дляжижифреймут
Почему не делаете хоть одну комнату? Кухня у вас начата по ремонту. Берете своих женихов и пускай мажут и клеят в чем проблема.
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Вона шпалери здерла, там нормально все було, будинок в ремонті зараз.
Не было тут нормально,я бы оставила если бы было лучше. Были обои на степлер обманка. Мебель и ковер обосаные.Жуки были. Самая нормальная мебель это эта кровать тоже обосанная и в дыре мышь лазила.
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ для vihola
Ви перекручуєте. Загалом про що розмова? Так я ознайомилась з вашими висказуванням політичного характеру де і остаточно у вас розчарувалась. Це моя особиста думка, маю право.
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляliberdih
В нашому селі сміття зберігають по мішкам, а раз в місяць приїжджає машина і збирає ті мішки. 50 грн коштує
А є, що не платять, а самі виривають яму, кидають в ту яму сміття і потім її закриваю і знову нову копають
Тому вірю, що класичних смітників нема в тому селі
Не вывозят,сами. У меня мусор лежит в сарае

автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Да я вижу что в ремонте, пол в кухне по моему залит, движ был.
Да. Был ремонт,но последний раз рабочие взяли денег и уехали. Это был август
vihola• 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Нічого не перекручую, написала дослівно як все було.

Та, звісно, ви на все маєте право, винюхувати, копирсатись в старих дописах, в продавалці, порушувати правила, оббріхувати, хамити, ображати, переходити на особистості.
Це тільки в мене нема тут прав)
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
А що то за чоловіки були, які допомогали вам будинок обирати?
Мы были в Почаеве, как поломники снимали койку место ,нс было в комнате 11 человек. Приехали в Почаев хозяйка,ее два сына и невестка. Мы приехали в Ледыхов,она спешила говорила ей срочно нужно продать дом уезжает в Польшу жить. Оказалось Польша находится через дом
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляliberdih
Вірю
А що ж то за квартира? Ви ж самі з Харкова, так? а та квартира в іншій області
Она на мне числится,но не моя
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ для vihola

Це тільки в мене нема тут прав)
Не починайте! Висказатись треба?
ЯспАкойнаЯ• 26 октября 2021
Ответ дляжижифреймут
Она на мне числится,но не моя
вы можете, в конце-концов, объяснить как это возможно?
Что значит моя, но не моя?
vihola• 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Не починайте! Висказатись треба?
Я вже сказала.
liberdih• 26 октября 2021
Ответ дляжижифреймут
Она на мне числится,но не моя
А кому було вигідно на ліву жінку оформити квартиру?
Зашла на 5минут• 26 октября 2021
Ответ для vihola
Я вже сказала.
От і чудово.
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Піца за 400 грн і Людмила на смітниках якось не в’яжеться. Знову якась плутанина, тільки де?!
До и после

Ответ дляжижифреймут
Ищите других, просите соседей, сами,хоть одну комнату сделайте.
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляliberdih
На біржу праці ставали?
Без оф стажа не берут. Пособие также.
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Так що то були за 2-е чоловіків, які приїздили дивились будинок разом з вами?
Ее сыновья
Ответ дляжижифреймут
А дочь была с кем пока вы как паломники были?
liberdih• 26 октября 2021
Ответ дляжижифреймут
Без оф стажа не берут. Пособие также.
Ну Люда, ну як так не беруть без стажу. Та, гроші не платять, але ж роботу якусь запропонували б
Студентів вчорашніх беруть, а вас не взяли?
Ну нащо ж блііін знову видумувати
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Работа?
Пока нет. Ещё не получается ,с мозгами беда
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляЯспАкойнаЯ
не врите опять!
Вам прислали тогда 250 грн минимум.
А видео нет по сей день.
А говорили на хлеб и масло
liberdih• 26 октября 2021
Зараз грозяться позвільняти всіх, хто невакцинованих. Може й з´являться якісь вакансії на біржі
Люда, треба таки йти на біржу
vihola• 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Удалено администрацией...
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Без понятия.
автор жижифреймут • 26 октября 2021
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Они наглые. Не нужна мне их помощь