Kvitka lili• 15 октября 2021

Магазин інстаграмі з дитячим одягом шахраї, як вивести на чисту воду?

Подруга оплатила одяг , тиждень не відправляли щодня якісь відмовки, попросила повернути гроші теж відмовки , коментарі відключені , в особисті повідомлення можна тільки писати ,щодня виставляє розпродажі і обманює людей
Remensa• 15 октября 2021
Пять раз имя меняли.
Забудьте. Таких пол тесты и ФБ.

sone4ka21• 15 октября 2021
Недавно одна дівчина теж писала про цей магазин. Але їй повернули гроші
Liza-911• 15 октября 2021
Ответ дляRemensa
Пять раз имя меняли.
Забудьте. Таких пол тесты и ФБ.
А где вы это смотрите ? Не могу найти (
Remensa• 15 октября 2021
Ответ дляLiza-911
А где вы это смотрите ? Не могу найти (
На три точки в правом верхнем. Информация об аккаунте. Но это не у всех есть
Liza-911• 15 октября 2021
Ответ дляRemensa
Вот и у меня нет( спасибо!
Remensa• 15 октября 2021
Ответ дляLiza-911
Вот и у меня нет( спасибо!
В этом аккаунте?