Настя Снежок Воля• 20 октября 2021

GAP повернув гроші через fraud alert

Добрий вечір, вперше вчора зробила замовлення з GAP, досиавка на НП. Сьогодні приходить мені повідомлення, що замовлення скасоване, гроші повернуті через загрозу шахрайства.
Це таке там буває чи їм моя адреса не сподобалась?
Королева спама• 20 октября 2021
Они поменяли правила похоже, если биллинг адрес не соответствует карте, отменяют
Экспертиза• 20 октября 2021
Pay pal заплатите
СМСница• 20 октября 2021
Ні, просто якщо зараз ви повторно попробуєте зробити замовлення - виявиться, що чогось немає у наявності. Я теж так попала з замовленням і поверненням грошей на наступний день. Якщо замовите те, що все повністю є в наявності, то замовлення пройде без проблем.
волосатое стекло• 20 октября 2021
Они всем отменяют, вам прислали письмо с номером, нужно туда звонить и подтверждать свои данные