Аноним Советчик• 25 октября 2021
В Египте действуют наши сертификаты вакцинации? с дії распечатанный подходит?
А то услышала мнение, что им пофиг на наши сертификаты, а тупо нужен тест плр и всё
Туристы летают с сертификатом бумажным и скачивают из сайта дия.
Документ про вакцинацію з порталу ДІЯ для подорожі до Єгипту.
Шановні колеги,
по підтвердженню від приймаючої сторони туристи (від 6 років), які мають паперовий варіант Vaccination certificate, який можна вивантажити і роздрукувати на порталі ДІЯ () можуть подорожувати до Єгипту без додаткових тестів за умови, що минуло не менше 14 днів після дати повної вакцинації. Визнаються вакцини: Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac, «Спутник V», Johnson & Johnson.
Звертаємо увагу, що Міжнародне свідоцтво про вакцинацію/профілактику, який видають сімейні лікарі з мокрими печатками та без QR-коду не приймається для в’їзду в країну!
Шановні колеги,
Аноним Советчик
• 25 октября 2021
Ответ дляvillett
Шановні колеги,
А печать нужно шлепать мокрую на бумажных сертификатах с дии? И на цветном принтере печатать или все равно?