Свекруховна• 07 ноября в 20:45
Їду с заходу жити в Суми.
Дехто мене зовсім не розуміє. А мені дуже хочеться. Незнаю хороша це ідея чи ні?!)
Мамина квіточка• 07 ноября в 20:46
Прекрасная , не забудьте сдать свое жилье исключительно в валюте
Бадабум• 07 ноября в 20:49
Ну якщо вирішили не тільки тему на Кіді створити, а реально переїхати, то...
Ласкаво просимо до Сум!
Міцних нервів і ангела охоронця.
Ласкаво просимо до Сум!
Міцних нервів і ангела охоронця.
ФсеСама• 07 ноября в 20:53
Ответ дляЯ шалунья
Як говорять ’Дурне поїхало в турне ’
це про зеблана, тс
неДоЖиру• 07 ноября в 20:57
Ответ дляМамина квіточка
+1, треба брати з оцих приклад
Оренда житла для ЗСУ — чому біля фронту ціна хати 40 тисяч гривень — Ексклюзив ТСН
За халупу 40 тис, а потім навести русню і податися на Є-оселю
Бюст Березуцкого• 07 ноября в 20:54
Отличная. Дамочка из ЗУ постоянно говорят, что в Украине нет безопасных мест и везде может прилететь. Вот и проверите
Я шалунья• 07 ноября в 20:58
Ответ дляБюст Березуцкого
Помиляються ті дамочки.
Є такі місця і чимало їх і не тільки в західних областях
Копуша• 07 ноября в 21:00
Ответ дляВареничніца
Чому *С* заходу, а не *З* заходу ?
Потому что автор русскоязычная и конкретно эта ошибка всегда выдаёт этот момент)
неДоЖиру• 07 ноября в 21:00
Ответ дляВареничніца
Чому *С* заходу, а не *З* заходу ?
Бо тріль, котрий косить під українку з заходу України
неДоЖиру• 07 ноября в 21:08
Ответ дляФсеСама
це про зеблана, тс
Те, що видало пару годин тому, що в Покровську лишилось 314 рашиків?
Где тут 0?• 07 ноября в 21:09
Ответ дляКопуша
Троллить изволите на такую тему?..
Может жениха военного нашла, скачет к нему туда
Где тут 0?• 07 ноября в 21:11
Ответ длянеДоЖиру
+1, треба брати з оцих приклад
Только в этих объявлениях по 40 тысяч почти всегда указано что это для 10-15 человек. Так что зрады не вышло
Папобус• 07 ноября в 21:13
Тролиця)) хоча жаль, дуже б хотілося, щоб було правдою. Може б менше тут бажаючих воювати далі було. Воно з заходу якось веселіше воюється. А як другу добу підряд вікна не перестають гуркотіти цілодобово від вибухів, то якось не так оптимістично вже.
Усміхайлик• 07 ноября в 21:19
Трільчиха-крільчиха завелась на порадниці.Да їдь куди хочеш,тільки над людьми не насміхайся.Кріль - кокошниця.
неДоЖиру• 07 ноября в 21:21
Ответ дляГде тут 0?
Угу, бачила ’вказано’. Так само , як ті, кому очі на західну вилазять, забувають додати, що знімали вони подобово цілими табунами, а у своїх вересках видавали за зйом довготривалий і не вказували скільки їх там було. Можу ще лайфхак запропонувати, ноу-хау від тих, кому очі на західну генетично вилазять: накупити на заході халуп і комірок-квартир подешевше, залупити за них ціну, як за апартаменти і здати своїм вчорашнім землякам втридорога через ріелторів. Щоб не здогадались у кого насправді знімають. Ну і обов´язково при цьому з ними волати, що західна - ’баригі, наживаются’
неДоЖиру• 07 ноября в 21:20
Ответ дляУсміхайлик
Чим більший зашквар у зелупнів , тим більше стравлюючих вкидів. Класика
Млинець Мій• 07 ноября в 21:26
Подруга со своего!!!!! Дома в Германии с Детьми и Мужем вернулись в Сумы и счастливы. Если б не Дети - слов нет- их дело. Но дети в подвалах , школы нет….. странно
Где тут 0?• 07 ноября в 22:52
Ответ длянеДоЖиру
Уймитесь