Планшетница• 06 ноября 2021
Як Вам шафа частина 2
Пару днів тому запитувала, ще знайшла варіант, який хотіла рік тому, або вже на Ікею Хеменес,чи Юск Нордбі дивилась як Вам ця,ну і ціна вдвічі дешевше, що радує?
Планшетница
• 06 ноября 2021
Ответ дляДайте подумать
о боже. вы за год шкаф выбрать не можете?
І ще багато чого не могла і не можу.
Дайте подумать• 06 ноября 2021
Ответ дляПланшетница
І ще багато чого не могла і не можу.
держите нас в курсе
Планшетница
• 06 ноября 2021
Ответ дляГарачый Шыкалад
2 шкаф крутой, спасибо тоже ищу такой)
Я його щнайшла рік тому, зотіла, але грошей не було зовсім, а зараз вже треба, бо все виходить з під контролю.
Гарачый Шыкалад• 06 ноября 2021
Ответ дляПланшетница
берите пока есть деньги) я уже давно поняла, что надо брать как только есть возможность, а то опять на что-то ненужное потратишься и без покупки останешься
Планшетница
• 06 ноября 2021
Ответ дляГарачый Шыкалад
Взяли, хоч грошей немає, але дуже потрібно.