Bilenkova• 11 ноября 2021

Хто купляв для дітей аерохокей?

Перелопатила інтернет, не знайшла жодного відгуку, хочу купити дітям 4 і 12 років аерохокей . Сума для мене не маленька +-1500 (хочу від мережі). Хотілось би почути відгуки від "бувалих", можливо в когось є?
Котя_люлю• 11 ноября 2021
покупали на прошлый новый год - очень нравится до сих пор. Тем более, что к вас двое. А то наш нас всех достает, чтоб играли с ним. Одна из лучших покупок за последние годы
Котя_люлю• 11 ноября 2021
у вас
Кондуктор трамвая• 11 ноября 2021
Играли до 6 лет.
Танюшка1115• 11 ноября 2021
Добрый вечер, а на каком сайте Вы нашли хоккей, нам тоже нужно)
Малявка-козявка• 11 ноября 2021
У нас такой же, наверное года 4. Раньше часто играли, сейчас уже забросили.
Качество хорошее, берите, не пожалеете.
Бочка порохУ• 12 ноября 2021
Теж захотіла, але побачила, шо він такий малесенький (
руки_Крюги• 12 ноября 2021
Нужно брать в длину 1 метр хотя бы и на высоких ножках.
Не раскрытый парашют• 12 ноября 2021
Могу продать б/у если кому нужно, уже стоит без дела. Но у нас аэрохокей+ футбол
nastya_pl• 12 ноября 2021
Ответ дляНе раскрытый парашют
напишите мне в личные сообщения, пожалуйста
автор Bilenkova • 12 ноября 2021
Ответ дляТанюшка1115
https://krambl-shop.com.ua/p968787158-hokkej-aeroh... ну це перший сайт, де наткнулась що від мережі і розмір 85, бо є і по 45см довжина. Треба пошукати, можливо ще якісь варіанти підвернуться. Просто хотіла почути відгуки, щоб з нати, чи копати в цьому напрямку
автор Bilenkova • 12 ноября 2021
дівчата, дякую за відповіді!
вибрала наче найбільший, який за адекватну ціну - 85см довжина, більші то вже і ціна від 2-3 тис ((, немає можливості такі гроші потратити та і немає місця, де його зберігати
автор Bilenkova • 17 ноября 2021
Ответ дляНе раскрытый парашют
якщо не продали, напишіть і мені. гляну
Не раскрытый парашют• 17 ноября 2021
Ответ дляBilenkova
якщо не продали, напишіть і мені. гляну
Продавать буду в своем городе, я из Днепра, если подходит напишите