Анка-пулемётчица• 13 ноября 2021
Порадьте де замовити якісне безкаркасне крісло грушу
Переглянула в інтернеті, ніби і пропозицій море, хоча цінова політика кардинально різна. Розумію що залежить від якості наповнювача, додаткового чохла і т.д. Один виробник радить лише тканину Оксфорд, яку протер від пилу і все, інший - каже що це тканина для відкритих локацій, окрім плюсу що вона водонепроникна, для домашнього користування одні мінуси - шкірзамінник, можливий запах на початку, холодний, рипучий-скрипучий, не надто приємний до тіла і т.д.
Хто має таке крісло, задоволений якістю і ціною, порадьте де замовляли.
Безберлоги.ру• 13 ноября 2021
На кожзаме жарко сидеть
У нас ткань. Брали в епицентре . Ткань снимается для стирки
Но они оседают и их нужно наполнять потом . Мы брали наполнитель и засыпали
Там есть отверстие
Анка-пулемётчица
• 13 ноября 2021
Ответ дляБезберлоги.ру
На кожзаме жарко сидеть
Там есть отверстие
Дякую! Зайду сьогодні гляну. Фірма на кріслі не вказана?
Танцепесенная• 13 ноября 2021
Здесь покупала, уже два. Качественная ткань, наполнитель брали тот, который дороже. Первому креслу уже два года, как новое, наполнитель не сбился.
Анка-пулемётчица
• 13 ноября 2021
Ответ дляТанцепесенная
Дякую!
Кукуша• 13 ноября 2021
Оксфорд действительно для дома грубовата, лучше брать такую, как оббивка дивана. И цвет на фото и в реальности отличается очень даже.