17 ноября 2021

Є питня до ФОП, бухгалтерів і тих, хто замовляє закордоном, а продає тут

Дівчата дуже потрібна порада, тема анонімна, тому може хтось щось підкаже.
ФОП 2 група. продаю бу телефони і нові, з Америки. сплачую податки і все таке, маю розрахунковий рахунок, маю магазин невеликий, без найманих.
планую за тиждень-два ставити РРО.
але питання первинних документів мені не дає спокою.
консультувалась уже в багатьох бухгалтерів, але ніхто нічого не говорить толкового.
купую на ебеї як фіз особа (там по іншому ніяк), доставляю сюди міст експрес, тут продаю вже як фоп.
не зовсім правильно, але так працює більшість. як зробити це більш правильно,

з документів - в мене інвойс, який я розруковую на сайті. і все
тут на сайті багато таких, хтось одяг, хтось іграшки, хтось айхерб продає. не вірю що всі працюють без оформленого ФОП. допоможіть порадою, або підкажіть бухгалтера який в цьому розбирається.
Котомафия 17 ноября 2021
вам вже вчера написали, что нельзя иностранные инвойсы использовату фопу без ВЭД. И на телефоны кассовый уже давно нужен, и товарный учет объязателен давно, а с 26 ноября и штрафовать за этот учет будут. а для товарного учета нужна первичка
автор Штора с кисточкой 17 ноября 2021
Ответ дляКотомафия
вам вже вчера написали, что нельзя иностранные инвойсы использовату фопу без ВЭД. И на телефоны кассовый уже давно нужен, и товарный учет объязателен давно, а с 26 ноября и штрафовать за этот учет будут. а для товарного учета нужна первичка
ну так може порадите бухгалтера, хто допоможе прояснити ситуацію.
Мудробаба 17 ноября 2021
є в Інстаграммі бухгалтери-юристи, здається, називаются kk.consulting - запитайте в них - вони добре розбираються в цих нюансах и по ПРРО також
автор Штора с кисточкой 17 ноября 2021
Ответ дляМудробаба
є в Інстаграммі бухгалтери-юристи, здається, називаются kk.consulting - запитайте в них - вони добре розбираються в цих нюансах и по ПРРО також
дякую. зараз пошукаю.
осень_осень_харашо 17 ноября 2021
На сколько я поняла не возможно официально зарегистрировать Вашу деятельность, если Вы товар из-за границы ввозите не растаможивая
автор Штора с кисточкой 17 ноября 2021
Ответ дляосень_осень_харашо
На сколько я поняла не возможно официально зарегистрировать Вашу деятельность, если Вы товар из-за границы ввозите не растаможивая
та ніби й так, але всі ж якось працюють
Просто Мария 17 ноября 2021
я как и вы работаю на авось.привожу сама из Турции.растаможиваю получается нелегально.работаю сама на себя.2 гр.единщик.поставила бы рро НО-обязательным условием есть первичные документы-их нет ни у кого.после Нового года будет колапс с этой ситуацией.
автор Штора с кисточкой 17 ноября 2021
Ответ дляПросто Мария
я как и вы работаю на авось.привожу сама из Турции.растаможиваю получается нелегально.работаю сама на себя.2 гр.единщик.поставила бы рро НО-обязательным условием есть первичные документы-их нет ни у кого.после Нового года будет колапс с этой ситуацией.
ну от, хочеш ніби чесно, а чесно не виходить, а потім що. а потім штрафи

та таких як ми з вами супер багато.
Просто Мария 17 ноября 2021
Ответ дляШтора с кисточкой
ну от, хочеш ніби чесно, а чесно не виходить, а потім що. а потім штрафи

та таких як ми з вами супер багато.
таких пол страны.
автор Штора с кисточкой 17 ноября 2021
Ответ дляПросто Мария
таких пол страны.
і що робити ніхто не знає
Просто Мария 17 ноября 2021
да.все кто со мной летают как и я ждут нового года -а там будем посмотреть))