Бронетапок• Изменено 20 ноября 2021

Не їдемо на ДР хрещеника чоловіка. Все- ми вороги

Чоловік хрестив свого племінника. Йому через пару днів 18 років. Святкувати будуть на початку грудня. Це субота,святкування в ресторані для найблищої родини.
Наша ситуація: чоловік в пт на роботі до 19.00. Їхати нам 700 км!!! Приїдемо в суботу якраз на святкування. Ніч переночувати у батьків і в неділю знову в дорогу. Тим паче в нд в чоловіка ДР( таке собі задоволення весь день в дорозі)
Двоє дітей,якщо старший 11 років спокійно собі їде, то дочка 1,10 міс важко переносить дорогу. Тим більш майже без відпочинку. Вихідний додатковий взяти можливості нема.
Культурно відмовили. Похресника привітаємо на ДР, передамо подарунок. Та і я вважаю ,що хлопцю в 18 років не дуже і потрібне те свято з родиною,якщо чесно.
Ну і все, ми вороги. Нам сказали,що як ми ,так і до нас і тд.
Поясніть, чи наша позиція не правильна? Як би учинили в нашій ситуації?
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
о, уже юбилей?) додумываете на ходу?)
Де я написала ,що юбілей??? Я спитала,чого ви стверджуєте,що ні!. Різницю улавлюєте,нє?
Ще раз питаю,біле пальто не тисне?

автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
что ясно? ОТКУДА И КУДА вам надо ехать, так видно вопрос?)
Читайте темууууу
Ватный Пупс• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
Ой як ви справно порішали,де моєму чоловікові свій др відзначати.
І як йому збираться 20 хв і дитину. Може жіночка з вами живе і все знає, ви там перевірте. А може це ваша кума, що там їхать, що там збираться, що там відмічать, приїхали з дороги, салатів накрошили, торт швиденько спекли, м´ясо стушили і відмітили, ну не юбілєй ей Богу.
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
Ще раз питаю,біле пальто не тисне?
хз, я не в курсе как вам в пальто, так сильно поправились после родов, что жмет?)
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
Читайте темууууу
прочла, вы не писали откуда и куда ехать надо, что мешает ответить?
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
свят свят з такою особою тугою мати контакти в житті
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Що для вас змінить моя відповідь
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
да, таких как вы я по жизни сразу отсекаю)
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
Що для вас змінить моя відповідь
что мешает вам ответить?)

Петриківна• 20 ноября 2021
В таком возрасте все поздравления отправляются на карту именинника и делается телефонный звонок. Сто лет вы сдались 18-летнему парню. В жизни б не поехала за 700 км кого-то поздравлять. Мнение родственников мне безразлично.
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляПетриківна
І я такої ж думки. Привітаємо,подарунок отримає.
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Із всіх відписавшись, ’ особлива’ лиш ви. Задумайтесь жіночко
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляПетриківна
с чего вы это взяли? многие не хотят денег
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
вы названия нас пунктов озвучите?
Петриківна• 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Многие 18-летние???? Хотят крестного с тортиком и застолье с бабушкой???
Ну, тогда это что-то в развитии …
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
вы названия нас пунктов озвучите?
Ні,свободні
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляПетриківна
Ну, тогда это что-то в развитии …
хотят родных , близких и праздник, а в качестве подарка-подарок, а не откуп деньгами на карту
как раз с развитием и воспитанием все ок, как и с финансами
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляПетриківна
Ну, тогда это что-то в развитии …
Не відписуйте. Там явно клініка. Для неї 18 років,то не підліток,а дитина і тд
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
Ні,свободні
свободны это вы будете, когда муж с поводка сорвется)

автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Уявіть собі,не у всіх дурка як у вас. Спіть спокійно. І тримайте свого міцніше,раз уж зривався
Петриківна• 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Я бы с вами согласилась, если б не возраст именинника. Я даже могу с большой натяжкой представить горячее желание увидеть всю родню в 28, но в 18 никогда 🤦‍♀️
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
да у меня то все ок, не я выдумываю причины, что бы мужа не отпустить к крестнику на др)

п.с. мой самостоятельный, сам принимает решения)
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl

А мій ,уявіть собі, поважає і мою думку. І якби читали з зрозумінням тему,то дотерло б ,що то наше спільне рішення! Але де там ..
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляПетриківна
моей было 18 на этой недели и сейчас часто у детей друзей или у друзей моей такая дата и как ни странно, все хотят праздник с родней и подарок НЕ деньгами, но у нас круг общения с норм достатком, дети ни в чем (в разумных пределах) не нуждаются
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
ага, вы решили, а он озвучил, вот вам и спильне)))))))))))))))
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl

Коли ж він сам у вас приймає рішення,якщо сидить на повідку??? Забуваєтесь дамочко...
Ви ж писали,що зривається ...
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
Ви ж писали,що зривається ...
так ваш срывается, вы хоть читайте внимательнее, если писать не умеете
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Ще раз кажу,не судіть по собі і своєму чоловікові,якого тримаєте як пса
автор Бронетапок • 20 ноября 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Все,не витрачаю час на шизофренічку.
ТрамвайGirl• 20 ноября 2021
Ответ дляБронетапок
Все,не витрачаю час на шизофренічку.
о, да вы психиатр в декрете, что так лихо диагнозами разбрасываетесь?)