ЗаведУющая• 20 ноября 2021
ищу телку (корову дойную) кроме черно-белой, что выведена в СССР
дайте контакты где взять в Киев области ? или поблизости
Барабасиха• 27 ноября 2021
Ответ дляЗаведУющая
Ніфіга, то сухе молоко
сухе молоко, додається до вершків, далі закваска, от і % жирності сметани
ЗаведУющая
• 27 ноября 2021
Ответ дляБарабасиха
і смаку нема. як бовтанка
Барабасиха• 27 ноября 2021
Ответ дляЗаведУющая
і смаку нема. як бовтанка
Знаю, знаю
Я куплю на базарі смачне, якісне молоко, зараз 30 грн /л , роблю бринзу(бо це швидко). Сметану купую домашню, або коли Акція в супермаркеті на вершки в упаковці то можу сама заквасити сметану. кисломолочний сир теж лиш домашній, але в мене молочниці роками одні і самі. Я смаку в маг.продукції не маю, брижуся. Ще поряд в приватному секторі є кізочки, то коли доються, купую молоко, робила з козячого шикарна бринза.