Дерево береза• 21 ноября 2021

Вчителя дратують запитання дитини, що порадити?

Сестра звернулася за порадою, оскільки я колись давно працювала з дітьми. На жаль, не знаю, що порадити. З її дозволу запитую тут. Можливо, хтось має думку, поділіться, будь ласка. Ситуація: молодша школа, вчитель англійської, дитина ставить додаткові запитання (наче забігає наперед «як це перекласти», «як це буде в майбутньому часі», «що це за зворот» тощо, також додатково за власним бажанням робить малюнки до уроку, до твору чи нових слів). Реакція вчителя: обурення, незадоволення, різка відповідь, мовляв, «будем пізніше вчити», «навіщо малюнок» тощо. Йде суто за планом програми, творчі відступи не прийнятні. Моя порада: попросити дитину більше не підходити до вчителя, адже натрапляє на обурення; за малюнок чекала похвалу - отримала критику. Якщо дитина допитлива, то записувати питання на листочок і ввечері дзвонити мені:-) Раджу сестрі не йти та скаржитися на вчителя, оскільки можуть потім мстити дитині. При на годі можливо перевести дитину в іншу групу (якщо там більш сильний вчитель). Хоча сумно якось, що раджу стримувати допитливість, адже це добре, коли учень розпитує вчителя і вчитель терпляче дає відповіді з предмету. Я колись дуже схвалювала бажання учнів отримувати додаткові знання. Щоб ви порадили?
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ого, написала, дякую, хто прочитав.

Вся в кредитах• 21 ноября 2021
Перевести ребенка в школу для умных детей, там учителя такое любят
220В• 21 ноября 2021
Привіт совок. Міняти вчителя, якщо це можливо. А ще якщо є можливість найняти репетитора, зо. Хоча б раз на тиждень хоча б онлайн щоб дитина могла всі свої таланти проявити перед ним.
Скаржитись в державній школі немає сенсу. Вкатають в асфальт. З власного досвіду знаю
Ангел-предохранитель• 21 ноября 2021
Моя порада домовитись із тією вчителькою про додаткові, звісно платні заняття, та йти собі вперед програми.Вчитель невзмозі приділяти усім додаткову увагу.Та й буває таке, що учень основну програму ледь тяне, а просто потребу уваги.
Смыкалка• 21 ноября 2021
Научить ребенка вести себя на уроке. Не вся земля крутится вокруг него.
Говорит учитель. Хочешь ответить - подними руку. Все другие вопросы на перемене.
Поймите правильно, на уроке крайне мало времени, тем более в мл школе. Учитель должен дать весь материал, отработать его. Тем более это англ, очень много слабых детей.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляВся в кредитах
Не думаю, що є можливість зараз. Але пораджу, може на майбутнє.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ для220В
Вчитель відносно молода. Чому така реакція, не знаю. Може просто нетовариська.
Вся в кредитах• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Давайте откровенно. Возможность есть всегда, но не всегда родители хотят шевелиться.
Иначе бы племянница там вообще не оказалась.
Языката Хвеська• 21 ноября 2021
Так он отвлекает учителя и задерживает учеников. Это не индивидуальное обучение, остальные дети вынуждены слушать гору вопросов

автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляАнгел-предохранитель
За словами дитини, на уроках нудно.
Смыкалка• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
У учителя банально нет на это времени.
Если что, я не учитель, но очень конкретно варюсь в англ языке сына. Видела как проходят уроки англ на дистанционке.
Неваляшкина• 21 ноября 2021
Ответ дляАнгел-предохранитель
Додаткові заняття для додаткового приниження?
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляСмыкалка
Дитина ставить питання на перерві. Під час уроку вчитель часто просить дитину «прислужитися», то журнал віднести завучу, то ще щось, оскільки дитина «й так знає» (це за словами вчителя).
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляВся в кредитах
У чомусь ви праві.
Ангел-предохранитель• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
За словами дитини, на уроках нудно.
Звісно в класі є діти різного рівня, працюйте із вчителькою додатково платно по іншій програмі, а не сваріться та виясняйте....
Железная тетя• 21 ноября 2021
учительница хотела жить на Манхетене, а приходится ходить на работу и учить детей, которых она ненавидит
миссАрфография• 21 ноября 2021
Автор, Вы представляете, если все 32 ребенка из класса будут себя так вести? Урок вообще будет сорван бесконечными комментариями детей. Такое поведение допустимо только, если она индивидуально занимается с репетитором один на один.
Смыкалка• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
За словами дитини, на уроках нудно.
Найдите индивидуального учителя и пусть развлекает вашего ребенка за ваши деньги.
Если вашему ребенку нудно, то другому ребенку может и нормально и даже сложно осилить.
По англ большинство детей в школе очень слабые.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляЯзыката Хвеська
Мабуть, але справа на перерві. Тому й раджу більше не підходити до вчителя з запитаннями.

миссАрфография• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
За словами дитини, на уроках нудно.
Ну так это школа, а не цирк.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я й не радила сваритися. Радила більше не запитувати нічого у вчителя й не робити нічого понад норми. Але чомусь засумнівалася у такій «регресивній» пораді. Тому вирішила тут перепитати.
Смыкалка• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Слушайте, ну вы не от мира сего.
Учителю после урока надо банально передохнуть, сходить в туалет, подготовиться к следующего уроку...
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ длямиссАрфография
У підгрупі 16 дітей; запитання ставлять на перерві 1-2 учні. Допитливі не всі.
Ангел-предохранитель• 21 ноября 2021
Ответ дляНеваляшкина
Чому це? Додаткові для всецілого приділення часу одній дитині.Дитина може неадекватно сприймати відповідь вчителя, коли він зайнятий іншими дітьми, тим більше на перерві.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляЖелезная тетя
Ох, ох, ох... так би хотілося, що б ці слова були неправдою:-)
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляСмыкалка
Дякую. Гарна порада.
Ангел-предохранитель• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Спробуйте домовитися про додаткові, у Вайбері навіть на вихідних, і справа піде...
Меня прет))• 21 ноября 2021
Вашій дитині точно вистачає уваги вдома?
Може вона намагається компенсовувати брак спілкування?
Або має надмірну потребу в увазі дорослих і воно проявляється її набридливістю…
Ангел-предохранитель• 21 ноября 2021
Ответ дляМеня прет))
+100
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляМеня прет))
Не знаю. За розповідями, класний керівник - дуже добра й гарна, схвалює додаткові завдання, хвалить діток; може дитина хоче й у вчителя англійської здобути гарні бали (оцінки їм ставлять).