палка-копалка• 26 ноября 2021
Фрезы для педикюра посоветуйте произвоителя
и что удобно, чтобы сомой себе делать педикюр ,гиперкератоз)
Фрезер Стронг 210, оригинал
Спасибо
Фрезер Стронг 210, оригинал
Спасибо
Оля_с_киркою• 26 ноября 2021
Не получится самой нормально никак ((, у меня тоже фрезер Стронг , как наделаю себе - шо попало , потом иду опять к мастеру . Только деньги потеряла

палка-копалка
• 26 ноября 2021
Ответ дляОля_с_киркою

А чего не получается?
Контрольница• 26 ноября 2021
Фрези ’Владмива’, продаються в стоматологічних магазинах, як на мене за свою ціну вони найкращі. Щодо якості манікюру та покриття, коли сама собі почала робити, то це було жахливо... але з часом все вийшло на інший рівень. Відео Маші Кріейт вам в поміч, у вас все вийде.
палка-копалка
• 26 ноября 2021
Ответ дляКонтрольница
Спасибо большое
Добро с Кулаками• 26 ноября 2021
Делаю сама и маникюр и педикюр, всегда идеально. Главное иметь руки с того места))
мистерЛяпсус• 27 ноября 2021
Зараз педикюр (п´яти, шкіру) обробляють ковпачками або дисками. Я поки не пробувала. У мене мандрель і наждачкИ, 180 гріт і є 240. Але алмазна пилка на суху мені ефективніша, а вже доробляю невеликі потовщення біля пальців мандрелькою. Можна силіконовим шліфувальником по маслу пройти у кінці процедури.
Ms. Любмая жена• 23 декабря 2021
Ответ дляОля_с_киркою

Вы недавно покупали его? Или давно практикуете себе делать?