Ищу логопеда по заиканию в г.Вишнёвое
Люблю ХОЛОСТЯКА• 29 ноября 2021
заикание лечится правильным дыханием. А если в Вишневом есть логопеды, то обращайтесь к любому. Вы же не будете возить ребенка на сеанс в 30 мин в Киев?
Дона Ко Ко• 29 ноября 2021
Нам невролог радила саме психолога для виправлення цього дефекту. Тому були і в психолога, і в логопеда.
Психолог сказала проблеми не бачить, вікове і пройде.
То пропадає, то вертається.
Логопед не бачила результату.
Можу тільки порадить саме невролога спеца по заіканню. Добробут Знова
То пропадає, то вертається.
Логопед не бачила результату.