Дівчата, зіштовхнулася з прикрою ситуацією -замовила в інстаграмі пуфик. Проглянула, підписників достатньо, мене це заспокоїло. А тепер зрозуміла, що це шахраї( та . Кошти я перевела, а тепер не можу їх повернути -на дзвінки не відповідають, повідомлення всі видаляють (ну окрім гугл). Реально розводять людей! Я розумію - дурне запитання, але як можна повернути кошти? Можливо хтось зіштовхувався з таким, бо це для мене вперше( Можливо кудись звернутися можна - номер рахунку маю, реквізити офіційні теж.
Прошу, не закидувати тапками( Так я поступила не обачно, і тепер шкодую про це....
Ответ дляHanna1973
Тогда пишите в банк или звоните и Вам расскажут , что дальше делать. Заявление в полицию обязательно, т.к. без него не могут арестовать Счёт.
Так, завтра подзвоню в банк. В кіберполіцію заяву написала. З понеділка піду в поліцію. Наче і не хочеться за 2 000 грн. морочитись, але провчити маю величезне бажання. Щоб інших не обманювали! Дякую за поради.
alexander design• 03 декабря 2021
к слову очень распространенная ошибка в Instagram:
- доверять ’говорящей голове’ лишь потому что она говорит))
- доверять большому кол-ву подписчиков (мало кто обращает внимание на реальную активность и комментарии от ботов)
nikitka_888• 04 декабря 2021
Банк и кибер полиция. Мне моно банк так помог. Утром написала вечером аферюга вернула бабки
Ответ дляnikitka_888
В кібер поліцію заяву вже подала, з понеділка в банк буду дзвонити. Мені реально шкода людей, які продовжують надсилати їм кошти ( І вони є, судячи з коментарів та повідомлень.
Ответ дляalexander design
Згодна( Але, що цікаво, я покупки в інтернеті вже більше 10 років роблю- і вперше така ситуація. Згодна, не обачно вчинила...
nikitka_888• 04 декабря 2021
Ответ дляMasnenika
Бывает. Не переживайте) просто новый опыт, будете более осторожны.