Брехушка• 13 декабря 2021

Що робити з пильним диваном? Запах старого пилу

Є диван, який не використовуємо майже. Він розкладний, з ортопедичним матрасом. Я його пилосошу 1 раз в місяць, матрац також. Але зсередини він, ніби, пропахся пилом і сирістю. Як старим. Ось діти попросились поспати. Я з ними лежала і запах старого старого пилу і сирості від нього. Що з цим робити? Як позбутися запаху?
Кімната отоплюється, диван старий, але хороший, в ідеальному стані
Сиреневая цапля• 13 декабря 2021
Вы можете взять в аренду моющий пылесос и купить химию для чистки дивана, или заказать химчистку мягкой мебели.

Веселая моль• 13 декабря 2021
Вы описываете запах плесени. от нее не почистишь :(
только выкинуть
Барбитта• 13 декабря 2021
Я перетянула старый диван и только тогда этот запах ушёл.
Стопудова• 13 декабря 2021
Автор, а чому він пильний?
автор Брехушка • 13 декабря 2021
Ответ дляСтопудова
Автор, а чому він пильний?
Я не уявляю. Пилесошу. Але запаз зсередини
Не фонарь• 13 декабря 2021
Только снять старую обивку и весь поролон и обить заново. Или выкинуть и купить новый