Ход конём• 17 декабря 2021
Інстаграм і бренди
Хто знає, чи можна на сторінці в інстаграм розміщати фото речей Зара, манго і т.п.?
В правилах знайшла, що реклама їх заборонена. А якщо без реклами? Просто в інсті дуже зручно було б робити огляди речей в сторіс, і в пости б виклала речі.
Ход конём
• 17 декабря 2021
Ответ длязадумчивая мордочка
Да, можно
Та от теж бачу є багато сторінок байєрів, роками ведуться. Але раніше щось таке читала, може це було про копії брендів. 🤔
Губной рояль• 17 декабря 2021
Крупные люкс бренды жалуются и блочат копии. Если вы, например, будете сумки Шанель продавать (копии). Да ещё и теги ставить с их именем
А если вы оригиналы продаёте, за что вас банить?