Кы-ы-ы-ця• 20 декабря 2021
Ну что, потратили уже 1000 за вакцинацию? На что?)
Я заказала пару детских книг, а еще думаю...можно ли в книгарнях купить всякие другие товары? Не книги. Например, носки или кошелек. Продаются же
Я супер-пупер• 20 декабря 2021
Книг накупила в книгарне Е. И еще мужнину на книги потрачу. На все хотелки не хватает(
Платье Длинное бальное• 20 декабря 2021
759 грн на билеты в театр уже потратила
остаток на кино ,наверное
хотела книгу за 1 300,побаловать себя так сказать
но так как доплатить до 1 000 нельзя на якабу - а книги я читаю электронные, эту затею не воплотила )
остаток на кино ,наверное
Алиса в стране Советчица• 20 декабря 2021
Ответ дляЯ супер-пупер
Что за книги?
оксюморон• 20 декабря 2021
В выходные пойдём с дочкой в книжный, ее хотелки стоят 250-300 грн за книгу. Вот вся сумма и уйдёт.
рукиЖимолости• 20 декабря 2021
Билет на концерт lmagine Dragons , правда приезжают аж 3 июня , дожить бы ))
ВундерКИНГ• 20 декабря 2021
Ответ дляША все! я пришла
Скорее бы бустер, может вовочка еще подкинет пару сотен
Ото больная на голову,бустер готова колоть ради тыс,поумайте о последствиях
Благоуханочка• 20 декабря 2021
девочки, а есть где-то список ГДЕ именно можно отоваривать в каких кино/магазинах и т.д.
кроме Планеты (и вот сейчас узнала книгарня Е) никаких других мест не знаю.
и еще: в планете на эту тысячу только билеты или и попкорн тоже?
Я тут Живу• 20 декабря 2021
Де і як купувати книжки за 1000 грн, щоб допомогти книжковій сфері? Напряму у видавництв. Адже тоді більша сума іде конкретно до видавця, а отже — і до авторів, і до редакторів, і перекладачів, і дизайнерів. Але і книжкові магазини вже добра справа)
Де купувати книги?
Видавництво Старого Лева, дитяча і доросла література, багато українських авторів і книжок-легенд —
Віхола, нон-фікшн сучасних українців —
Видавництво ArtBooks, дитяча література (видали улюблені книги Матвія, до речі) —
Yakaboo Publishing — класний світовий нон-фікшн, є бестселери, є новинки —
Видавництво «Абабагаламага» — вже класика української дитячої літератури —
ARTHUSS.com.ua, література про дизайн, креативні індустрії і мистецтво. Гарні дуже —
У Фабула мені подобається нон-фікшн, але там і художня література є —
У Видавництво Жупанського багато годної класики, вони зібрали інтелектуальні перлини—
У Видавництво «Видавництво» дуже творчі і сильні книги —
У Суперкнигарня Моя книжкова полиця круті дитячі книги і дуже ціннісно-етична проукраїнська позиція —
Багато дитячих книг у Дитяче арт-видавництво ’Чорні вівці’ —
Портал. Видавничо-освітній проект видають історичні книги для дорослих і дітей, зокрема і мастхев кожного українця — «Подолати минуле» Ярослава Грицака. Купити книги —
Ще чудові дитячі книги у Видавництво ’Каламар’ -
Для вчителів багато методичного у Видавництво НК Богдан —
У Видавництво Читаріум добрі дитячі книги. Вони видали «Груффала» і ще багато книжечок —
Мікс книг і всього на світі на Yakaboo) але це ви і так знаєте))
Окрім цього, кілька видавництв під #єПідтримка зробили шикарні акції:
Книголав —
Пропонують покупку сертифікату на 1000грн, який автоматично дає можливість обрати на сайті книг на 1400 грн. Тобто 40% знижка.
Vivat —
При виборі будь-яких книжок на суму від 1001 до 1200 грн сума у кошику автоматично зменшується до 1000 грн
Безкоштовна доставка Новою Поштою, Укрпоштою, Justin, Meest Express
Тематичні набори книг вартістю орієнтовно 1200 грн для полегшення вибору
Лабораторія —
Додатковий (до існуючого) кешбек 10% за промокодом epidtrymka
Безкоштовна доставка на покупки від 900 грн
Розіграш підписки на всі наші видання 2022 року. Треба вказати кількість проданих до кінця року книг
Наш Формат — найбільша добірка хітів світового нон-фікшину —
При замовленні від 750 грн - 2 книги в подарунок. Від 1000 грн - 3 книги.
Якщо сума замовлення до 1050 грн, видавництво заокруглює до 1000 на користь покупця
А ще вони пропонують за ці гроші купити книжку військовим за спеціальною ціною.
Вакцинуйтесь, завантажуйте сертифікати у Дія, читайте книги
Это нам на работе сделали рассылку
Де купувати книги?
Віхола, нон-фікшн сучасних українців —
Книголав —
Vivat —
Лабораторія —
Это нам на работе сделали рассылку
КонФФетОшка• 20 декабря 2021
Ответ дляПлатье Длинное бальное
759 грн на билеты в театр уже потратила
остаток на кино ,наверное
Ого,электронная за 1300?
Платье Длинное бальное• 20 декабря 2021
Ответ дляКонФФетОшка
Ого,электронная за 1300?
нет,хотела бумажную за 1 300
Санта Барбара• 20 декабря 2021
Купила сертификат в спортлайф на 2000 грн за 1000. Потом купила абонемент
КонФФетОшка• 20 декабря 2021
Ответ дляПлатье Длинное бальное
нет,хотела бумажную за 1 300
Может как то связаться с продовцом и предложить доплатить наличными;)?
nabludatel• 20 декабря 2021
Купила билеты на концерн группы Сплин.
На мужчину тысячу оплатим дочке гимнастику.
ША все! я пришла• 20 декабря 2021
Ответ дляВундерКИНГ
Я знаю, вы очень завидуете мне)
Поэтому даже не буду жаловаться админа на хамство с вашей стороны
Все возможно• 20 декабря 2021
Ответ дляСанта Барбара
Это на один месяц абонемент?
ВундерКИНГ• 20 декабря 2021
Ответ дляША все! я пришла
Я знаю, вы очень завидуете мне)
Чему завидовать, то что вы надость влили себе
мадамГрицацуева• 20 декабря 2021
Ответ дляЯ тут Живу
Де купувати книги?
Віхола, нон-фікшн сучасних українців —
Книголав —
Vivat —
Лабораторія —
Это нам на работе сделали рассылку
Де купувати книги?
Віхола, нон-фікшн сучасних українців —
Книголав —
Vivat —
Лабораторія —
Это нам на работе сделали рассылку
Спасибо за инфу
КапитанльнаЯ• 20 декабря 2021
Ответ дляnabludatel
Купила билеты на концерн группы Сплин.
Супер. Спасибо, сейчас погуглю когда и почём!
КапитанльнаЯ• 20 декабря 2021
Ответ дляnabludatel
Купила билеты на концерн группы Сплин.
А в Киеве не нашла концерта Сплина ... Обидно