Сосулька• 21 декабря 2021
Вакцину за кордоном
Я вакцинувалась за кордоном чи зможу отримувати 1000гри
Миллениалка• 21 декабря 2021
Ответ дляЮсия
Недавно здесь писали, одна вакцина должна быть сделана в Украине. Если две за границей сделаны, узнавайте в той стране что- то положено за вакцинацию.
Положено? То мабуть тільки в нас положено, бо народ дуже тупий, простіше кинути подачку, аніж пояснювати чому це потрібно було робити
Кюветчица• 21 декабря 2021
Ответ дляМиллениалка
’Мабуть’ і ваші фантазії не сумісні.
Практично у всьому світі така практика існує.
Частину ви можете прочитати тут
В тих же Нідерландах вакцинованим раздавали оселедці з бочок і т.д.
Це типовий спосіб для залучення до любого процессу людей обмежених і жадібних
Частину ви можете прочитати тут