Всім привіт.
Встановлюю Дію за допомогою закордонного паспорту і не можу пройти "сканування обличчя"(((
Хоч плач, на завтра запланована поїздка, а в мене Дія не встановлюється, а роздрукований сертифікат про одужання не підходить.
Чёрти Шо• 23 декабря 2021
Ответ дляCraftomania
тому що з 21 листопада для проїзду в міжобласному транспорті потрібен сертифікат про вакцинацію або тес негативний або сертифікат про одужанн ( який роздрукований не підходить)
Роздрукований сертифікат про вакцинацію, або тест, або сертифікат одужання з мокрими печатками ПІДХОДЯТЬ.
Не дуріть людям голову
У вас все через Ж... ’Я можу через картку’, але хочу ч/з паспорт. Дядько може з паперовим, але хоче з цифровим...

Не дуріть людям голову

Ответ дляЧёрти Шо
Не дуріть людям голову

щойно телефонувала на гарячу лінію укрзалізниці. там сказали, що сетрифікат про одужання лише в додатку Дія приймається. Роздрукований не підходить.
Чи може Ви так їздили і Вас пропустили з роздрукованим сертифікатом про одужання?
Чёрти Шо• 23 декабря 2021
Ответ дляCraftomania
Їздили. Звичайна довідка про одужання з поліклініки.
Не знаю, що вам і хто сказав, але ’залізничні перевезення в далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності в них’:
документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19,
або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (сертифікат про вакцинацію може бути або паперовий, або згенерований у застосунку «Дія»);
або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд);
або довідка про одужання від коронавірусу SARS-CoV-2.
Вимоги щодо винятковості цифрових сертифікатів відсутні.
Ответ дляЧёрти Шо
На сайті Укрзалізниці написано
і на гарячій лінії теж підтвердили.
Нашли в капусте• 23 декабря 2021
Ответ дляCraftomania
На сайті Укрзалізниці написано
і на гарячій лінії теж підтвердили.
Вам уже написали: не хотите завести карточку в банке - сделайте цифровую подпись в налоговой.
Варианты есть - на вам всё не подходит!
Ответ дляНашли в капусте
Варианты есть - на вам всё не подходит!
щось мені здається, що я питала Хто встановив Дію за допомогою паспорту, а не жалілась що немає більше варантів, але ж Вам аби уколоти
Нашли в капусте• 23 декабря 2021
Ответ дляCraftomania
Отвечу вам старой шуткой:
Вам шашечки нужны или ехать?