Бабка в тапках• 24 декабря 2021
Відсторонення від роботи невакцинованих
Діє у всіх зонах, чи якщо зона стане жовта або зелена, то випустять на роботу?
Деловитая• 24 декабря 2021
Ответ дляБабка в тапках
І ще, відсторонені вважаються безробітними? Чи працюючими?
відстроронені зараз масово виграють справи в судах і їм оплачують вимушені прогули. Але це при умові, що лоха не вломали написати заяву на відпустку за власний рахунок
Бабка в тапках
• 24 декабря 2021
Ответ дляserebro16-72be
А відсторонення на словах чи якимось наказом?
Наказом
Бабка в тапках
• 24 декабря 2021
Ответ дляДеловитая
Знаєте реальні приклади? З адвокатами, чи без? І далі нормально працюють?
Деловитая• 24 декабря 2021
Ответ дляБабка в тапках
зайдіть в реестр судових рішень. Або погугліть, по першому ж запиту видасть багато випадків, там же і будуть посилання на рішення