Оле Лукойе• 27 декабря 2021
А Коломойський нормально "прибарахлился"
Ігор Коломойський, український бізнесмен, з 2008-го до 2011 року придбав у Клівленді (штат Огайо) елітну нерухомість на сотні мільйонів доларів за кошти українських платників податків.
Про це йдеться у розслідуванні Pittsburgh Post-Gazette, заснованому на звинуваченнях американської прокуратури.
ФБР стверджує, що схеми купівлі нерухомості використовували для відмивання грошей, вкрадених в українських платників податків.
Згідно з висновками американського слідства, кошти надходили в Клівленд з українського «Приватбанку» за схемою, за якою працівники установи, лояльні Коломойському, переводили гроші з банку на підконтрольні олігарху компанії.
Веселая моль• 27 декабря 2021
у него сейчас в запорожье майниг фермы, думаете он платит за электроэнергию рыночную цену?
ХвостПистолетом• 27 декабря 2021
откуда столько наивности у жителей Украины и особенно у советчиц?
что именно удивительного.... Ничего не меняется и всё
Ноги от ушей• 27 декабря 2021
Какой президент думает?почему этот вопрос вы не задали в годы правления Яныка и Пэти?
Дама_с_караваем• 27 декабря 2021
Ответ дляОле Лукойе
Цікаво, що про це думає президент?
Тоже так хочет) И очень старается для этого
Кусачая Я• 27 декабря 2021
Ответ дляОле Лукойе
Цікаво, що про це думає президент?
,,президент,, і ,,думає,,-взаємовиключні поняття
ПАЦАНКА О• 27 декабря 2021
Ответ дляОле Лукойе
Цікаво, що про це думає президент?
Воно вміє думати?
Гладковыбритый шишун• 27 декабря 2021
обікрав людей, продовжує обкрадати, має всі преференції, поки ми маємо всі неприємності, а совєтчицям окнорм. того ми так і живемо, що все належить олігархам, і навіть і президент.
просто совєтчиці не можуть подивитися правді в вічі. Ко і Зе зробили їх разом.
Для драки• 27 декабря 2021
Ответ дляОле Лукойе
Цікаво, що про це думає президент?
Какой ? Петя? Или Витя?
Для драки• 27 декабря 2021
Ответ дляКусачая Я
Хоть при одном президенте Коломойский чувствовал себя плохо? За годы правления какого президента он это купил?
Наверняка• 27 декабря 2021
Ответ дляКусачая Я
Я так розумію ви про пороха, бо за його царствування
Кусачая Я• 27 декабря 2021
Ответ дляНаверняка
Ні, про сьогоднішнього. Автор ж запитала, що думає сьогоднішній..? Він не думає, бо не здатний. Він може лише читати кимось написаний сценарій
Люблю порядок• 27 декабря 2021
Ответ дляНоги от ушей
потому что такого пиндеца при них не было.. был беспредел в многих сферах, но сейчас это полный беспредел да еще и в сопровождении с тупостью и наглостью
КлараЦеткин• 27 декабря 2021
Не переживайте, там же идут суды и есть большие шансы, что все это добро будет конфисковано... в пользу американских платныкив податкив.
палка-копалка• 27 декабря 2021
Ответ дляНоги от ушей
они святые, о них только хорошо, один Зеленский во всем виноват, с 1991 года
Оле Лукойе
• 27 декабря 2021
Ответ дляВеселая моль
офіційно, наче платить, а реально платимо ми.
Оле Лукойе
• 27 декабря 2021
Ответ дляНоги от ушей
може тому, що банк був приватний, а розслідування ще в процесі?
Ноги от ушей• 27 декабря 2021
Ответ дляНаверняка
И порох тоже за время своего правления себя не обделил
Оле Лукойе
• 27 декабря 2021
Ответ дляНоги от ушей
Тема неудачная
це не тема невдала, це у нас люди не дуже розумні
Оле Лукойе
• 27 декабря 2021
Ответ дляКусачая Я
скоріше так: він думає те, що йому і каже Коломойський
Оле Лукойе
• 27 декабря 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
вони може і дивляться, але визнати не можу....бо думали, що такі розумні
Оле Лукойе
• 27 декабря 2021
Ответ дляДля драки
Какой ? Петя? Или Витя?
якщо маєте проблеми, то скористайтесь вікіпедією по запиту діючий президент України.
Для драки• 27 декабря 2021
Ответ дляОле Лукойе
Это у вас проблемы с пониманием происходящего . Мышление примитивно до ужаса
Оле Лукойе
• 27 декабря 2021
Ответ дляДля драки
за президенства Порошенка Коломойський переховувався за кордоном і мав відкрите кримінальне провадження в Україні, повернувся лише після зміни влади.
Ноги от ушей• 27 декабря 2021
Ответ дляпалка-копалка

Для драки• 27 декабря 2021
Ответ дляОле Лукойе
И что?) Лишишлся хоть гривны?) Петя потоки бабла перетягивал на себя, мало ему было , а не о народе думал
Ноги от ушей• 27 декабря 2021
Ответ дляОле Лукойе
Вот меня бесит ,когда какая тетя ,как вы на советчице начинает писать, что у нас не такие люди ! Пишите о себе а не обо всех