Птица Говоруша• 28 декабря 2021
2 місяці тому підібрала кішку... Вона усі 2 місяці кричить по ночам біля вхідних
дверей, хоче на волю. От і що робити? Ветеринар каже, що їй 8 років, майже повністю обстежили її, ніби усе добре. Ну, я до весни можу потерпіти ще сон з перебоями, але напевно піде вона на вулицю... Чи що робити?(( Гарна така( але і себе шкода... З 2 ночі починає ходити до дверей і кричати...
Її навряд хтось забере, має травму, в дитинстві машина скоріше за все збила
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ дляЯ шалунья
У вас частный дом или квартира?
Квартира
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ длязабиякина
Надо стерилизовать. Это и для животного лучше
Планувала стерилізувати в середу, бо приїжджає лікар по середам в наше місто, який робить узд серця, але я з дітьми захворіла, поки відміняється...
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
7 ранку, а вона уже заспокоїлась... Лягла на своє місце... А мені цілий день температуру збивати дітям, бо під 40 .... Спати не можна.. капец крч
Голова як баняк місць і не проходить через ці недосипи
Я шалунья• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Квартира
Проблема( У меня частный дом, небольшой дворик-хотят выйти, выпускаю. Утром возвращаются и весь день дома. Вам выше написали стерилизовать. Может поможет, они спокойнее становятся.
забиякина• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Я думаю в этом причина.
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ длязабиякина
Я думаю в этом причина.
В тічці? Вона закінчилась на днях... Чи в гормонах? Вище пишуть, що після стерилізації кішки стають спокійнішими
Вбигудях• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Могут стать. А могут и нет. У меня спокойнее не стала.
Любавишна• 28 декабря 2021
Не хочу вас расстраивать, но мой чудик уже 15 лет ночами орет возле двери. Стерилизован. Ничего не помогает кроме воды, я привыкла вставать ловить и умывать этого подлеца
Milla_olmashy• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Стерилизуйте кошку. У нее охота, вот она и кричит
Milla_olmashy• 28 декабря 2021
Ответ дляЯ шалунья
Естественно. Это у нее охота сейчас
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ дляЛюбавишна
Щоб заспокоїти його? Ой, моя нервова система не витримає... Голова після кожного такого сну ніби як з набряком...
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ дляMilla_olmashy
Тобто вона звикла по ночам добувати собі їжу? Тому і кричить?
Milla_olmashy• 28 декабря 2021
Кошку стерилизовать. У меня 2 кошки стерилтные, одну чикнули котёнком, вторую уже в возрасте 5-6 лет. Никто не орет под дверью и на улицу не рвётся
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ дляMilla_olmashy
Ту, що в 5 років стерилізували кричала до того?
Любавишна• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Ага, я умываю морду и весь хвост,пока вылизывает , забывает куда собирался и спать ложится. Я сама думала с ума сойду,но вот так приспособилась спать с подрывом
Milla_olmashy• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Нет, так называют кошачью течку)
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ дляЛюбавишна
Поки теж так робитиму, дякую
Насмішили, це дійсно вихід для мене доки не виздоровієм і не стерилізуєм її
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ дляMilla_olmashy
Нет, так называют кошачью течку)
Тічка була 7 днів тиждень тому
Milla_olmashy• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Тічка була 7 днів тиждень тому
А как вы поняли, что она окончилась
Бабочки в моём животе• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
В мене моя, стара. І так кричить ночами, що ховайся. Не біля дверей, а так, де захоче. Ми думаємо , що вона оглухла, тому випробовує голос на різні лади і гучність((( це жах! Але що робити
НеГолосую• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Квартира
хтось є в селі чи в приватному секторі?
попробуйте віддат .
У мене так знайома мамі віддала в село кігку пісоя декіьькох років диття в квартирі.
Тварина в селі просто щаслива,лазить по деревах,ловить миші.Приходить лише спати в хату.
Ніхто не міг подумати,що квартирна кішка прагне сільського життя.
попробуйте віддат .
НеГолосую• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
якщо тічка,то може дайте таблетки,є спеціальні.
Milla_olmashy• 28 декабря 2021
Она еще может просто хотеть на улицу, 5сли выросла на ней. Моя лдна кошка тоже подобрана в почтенном возрасте, уже второй год живет в квартире и на улицу не просится. Оазве что на окошке посидит мух половит летом и за птицами наблюдае. Наверно, хлебнула на улице,и поняла что дома у меня лучше чем там) Так что стерильте в любом случае, ну и отвыкнуть она должна от улицы
Бесбардак• 28 декабря 2021
Авторе, навіщо ви тримаєте чужу тварину?! Можливо, вона рветься додому, до господарів...В мене мінус 2 киці за цей рік- пішли з обійстя і не повернулися, теж напевно добрі люди ’пригріли’...
Milla_olmashy• 28 декабря 2021
Извиняюсь за ошибки, еду в машине на работе, дорога как американские горки
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ дляMilla_olmashy
А как вы поняли, что она окончилась
Уже немає виділень з кров´ю
і вона перестала прогинатись
Птица Говоруша
• 28 декабря 2021
Ответ дляБабочки в моём животе
і не викинеш... Член сім´ї
НеГолосую• 28 декабря 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Поки теж так робитиму, дякую
то дієвий засіб)
в мене 4-ро,3 кота і кішечка.
Всі стерелізовані.
Були тоже безсоні ночі,хтось кричав,когось вихожувала.
А зараз мої мурлики-мої релаксанти.
в мене 4-ро,3 кота і кішечка.
Всі стерелізовані.
А зараз мої мурлики-мої релаксанти.