Organic• 29 декабря 2021
Допоможіть оплатити по IBAN!!!!
Готель прислав реквізити для оплати по IBAN, заходжу в розділ оплатити за реквізитами банку, копіюю з листа весь рядок , не виходить. Телефоную на гарячу лінію - допомогти не можуть. Правекс банк, оплату проводжу з кабінету. Фото з реквізитами додаю
Organic
• 29 декабря 2021
Ответ дляИз Виа-гры
Само слово в смысле
Я не копіюю, вводжу всі символи після IBAN, починаючи з BG. А мені автоматично спереду підтягує UA перед всім цим і не пропускає
Кожугетовый ансамбль• 29 декабря 2021
Вам потрібно у розділ SWIFT. Це платіж в іноземній валюті закордон
Весенний Марафон• 29 декабря 2021
Только цифры и ваш Счет должен быть в валюте счета получателя. Либо болгарский лев, либо евро. Не гривна, не доллар и т.д.
Organic
• 29 декабря 2021
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Дякую! Набрала на гарячу лінію дізнатись, де знаходиться цей розділ в онлайн кабінеті, нарешті консультант сказал, що міжнародні розрахунки в онлайн кабінетах не проводять. Тільки на відділеннях. А до цього телефонувала 10 раз вияснити чому не проходить оплата коли зарояанЮю ібан, вони не знають що таке IBAN
Воленс-неволенс• 29 декабря 2021
Ответ дляOrganic
Не может быть, что не знают
Organic
• 30 декабря 2021
Ответ дляАрмейская
А вы не боитесь так платить, почему через Букинг не платите
Не букінгу немає номерів, були - розібрали, або на сім’ю пропонує два номери. Вночі зайшла на сайт готелю - появився де люкс для 4, і ціна вигідна, забронювала, внесла реквізити карточкою, я й подумала, що вже оплатила. А потім додивилася, що скинули IBAN
Organic
• 30 декабря 2021
Ответ дляВоленс-неволенс
Не может быть, что не знают
Я 5 операторів змінила, говорю, мені потрібно оплатити рахунок за кордоном (готель), є тільки IBAN. Я запитала, як правильно в кабінеті знайти - вони мені говорять перейди в розділ платежі ….. і там графа на банк і пустий рядочок. Я копіюю, а воно не пропускає. Запитую, скільки повинно бути символів, чому спереду з’явилося UA, вони мене просять зачекати, переключаються, виясняють, і в результаті говорять, вам неправильно виставили рахунок. Я така роз….сенс була. Швидко на Советчицу, і ось в чому справа, що це дійсно Свіфт платіж. Швидко побігла на віддділення, прийшла в 12-05, а вони мені говорять, ми Свіфт платежі приймаємо до 12. Короче, телефонували на Київ, зробили.
Дівчата, дякую вам за допомогу