ЛюбимаЯНЬ• 2 часа назад
Як переїхати дитині в іншу країну з росії і довести що він українець?
Ми — сім´я українців. Мій двоюрідний брат свого часу виїхав до росіі через хорошу роботу. Його син народився ще в Україні й мав наше громадянство, але виріс там і отримав російський паспорт. Зараз вони намагаються вирватися з недодержави, щоб хоча б син міг нормально вчитися за кордоном. Наразі хлопець сидить у Сербії, бо з російськими документами в Європі нічого не світить. Вони хочуть повністю позбутися паспорта росіяна, а для цього йому треба довести, що він є українцем за народженням. Як виглядає цей процес і з чого краще почати?
Напишіть будь ласка хто що знає🙏
Магиня• 2 часа назад
А зачем ему что-то доказывать ? Многие россияне выезжают, никаких здесь проблем с русским паспортом нет.
ПлюшкамиБалуюсь• 2 часа назад
Ну я так полагаю, от украинского гражданства он тоже не отказывался, раз оно у него было изначально?
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Вони 4.5 роки намагаються виїхати? Чи коли там припекло, то стала недодержава і треба туди де краще?
Пенек Возмездия• 2 часа назад
Ответ дляКотя_люлю
українське свідоцтво про народження, є доказом що він українець
В нього його нема судячи зі всього
Форточка• 2 часа назад
А что не так с российским паспортом и гражданством? Прям украинский делает какую-то честь или в чем его сакральный смысл?
Единая страна!• 2 часа назад
Хочу уточнити. Недодержавою лаптестан став лише зараз, коли кизди почав отримувати, а до цього 4 роки повносштабної було гуд?
Котя_люлю• 2 часа назад
Ответ дляПенек Возмездия
В нього його нема судячи зі всього
можно взяти додичам в ЦНАП.
Питання куди вони його діли?
Ліньки гуглить• 2 часа назад
В Україні нема такого поняття як грамадянство за народженням. Так будь-який індус народжений в Україні став би громадянином.
У них були українські паспорти, вони їх добровільно спалили, все, потяг пішов.
Магиня• 2 часа назад
Автор, что ему не светит? Студенческие и рабочие визы россияном дают. Он убежище хочет? Так на момент войны надо было быть в Украине , не получится. Но Германия давала убежище и русским
ЛюбимаЯНЬ
• 2 часа назад
Ответ дляКотя_люлю
можно взяти додичам в ЦНАП.
Питання куди вони його діли?
Тобто я зможу взяти довідку в цнапі? Про народження дитини? Це ж мабуть довіреність якась має бути, а я такого немаю
Король дивана• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Тільки хтось з батьків може взяти дублікат свідоцтва про народження у загсі. А батьки куди свої українські паспорти діли? Спалили?
ЛюбимаЯНЬ
• 2 часа назад
Ответ дляМагиня
Я так зрозуміла що він хоче до тітки яка живе в швейцарії
Кидстаффовка• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А де вони діли свідотство про народження? :)
ЛюбимаЯНЬ
• 2 часа назад
Ответ дляКороль дивана
А батьки в росії
Швабристка• 1 час назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
что мешает ехать по русским документам?
Слава Українi• 1 час назад
Ответ дляПенек Возмездия
Ага. Тоже впечатлило, все до этого устраивало, а тут вдруг вспомнил.
Король дивана• 1 час назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А батьки в росії
Якщо батькам пофік то чого ви переймаєтесь
Интимная• 1 час назад
Ответ дляМагиня
Наверное выплаты хотят и всяки плюшки, положенные временным переселенцам. Но вместе с правами и обязанности приходят. Неровен час придется воевать за Украину.
Магиня• 1 час назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А основания ? Их у него не будет. И с Украинскими документами
Ліньки гуглить• 1 час назад
Ответ дляМагиня
Так само як нема плюшок, які дає український паспорт. А дуже хочеться отримати статус по 24 параграфу.
Замороженная селедка• 1 час назад
З російськими документами він спокійно може їхати в Європу, в чому проблема?
Единая страна!• 1 час назад
Ответ дляКидстаффовка
Якщо у хлопця вік коли вже має бути паспорт, то до сраки те свідоцтво. Ні в яких базах він не числиться.
Магиня• 1 час назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну так они проверяют где был человек на момент вторжения
Единая страна!• 1 час назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А батьки в росії
То нехай і синка забирають до себе