Леннон_Жив!• 30 декабря 2021

Павлова з цукровою пудрою - хто пік?

Набридло, що мій блендер перегрівається під час збивання Павлової, адже збивати треба дуже довго. Чи пік хто-небудь з цукровою пудрою, дійсно так швидше? Буду вдячна за будь-які підказки.
Весотехник• 30 декабря 2021
Пекла, нормально всё. Вот только зачем блендер? Там миксер нужен с нормальной мощностью.

автор Леннон_Жив! • 30 декабря 2021
Ответ дляВесотехник
Дякую! У мене такий, насадка віничок. А ви який міксер радите, з двома віничками?
Инфотуфелька• 30 декабря 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!
Этот не подойдёт. Нужен миксер с двумя венчиками. Все быстро взбивает до пышных пиков.
Весотехник• 30 декабря 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!
В мене старий binatone, з двома вінчиками, збиває все як звір. Цей вінчик у блендері хіба що для омлету, теж такий є і для Павлової його потужності не вистачить.
автор Леннон_Жив! • 30 декабря 2021
Ну, я ним все-таки робила ідеальну Павлову, але дуже довго збивати доводиться....

Точно, треба купувати з двома. Тому що лимонна Павлова - це мій улюблений десерт на світі ) Ну, і ще медівник.
Кундалини• 30 декабря 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!

Поделитесь рецептом лимонным Павлова, пожалуйста
автор Леннон_Жив! • 30 декабря 2021
Ответ дляКундалини
З радістю, тільки він польською, не проблема? https://www.mojewypieki.com/przepis/cytrynowa-pavl...

До речі, це взагалі мій улюблений кулінарний блог, всі рецепти, які пробувала (а це десятки), - дуже хороші.

Весотехник• 31 декабря 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!

З лимонним курдом? Теж обожнюю, я ще маскарпоне в курд додаю, смакота.
автор Леннон_Жив! • 31 декабря 2021
Ответ дляВесотехник
Теж обожнюю лимонний курд ))) Я з ним роблю ще лимонне тірамісу, тільки додаю не маскарпоне, а крем-сир. І савоярді просочую лимонним соком з водою і Куантро. І зверху поливаю самим курдом. Мені в 100 разів смачніше за звичайне тірамісу.
Весотехник• 31 декабря 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ух, дякую, спробую! Тірамісу не люблю через надмірну солодкість і приторність, а з лимончиком бомба буде, дякую! Спробую на свята приготувати)😊
автор Леннон_Жив! • 31 декабря 2021
Ответ дляВесотехник
Ну, раз ми вже такі споріднені душі, ггг, то пораджу вам ще один схожий рецепт: 200 мл вершків 10%, 300 г згущівки, 150 мл соку лайма (я купую концентрат в скляних пляшках у Сільпо), дрібка солі. Заморозити у формочках.
https://smittenkitchen.com/2013/08/key-lime-pie-po...

Але я роблю ще краще - не заморожую, а додаю за смаком горілки, і виходить божественний лікер

Веселих свят!!!
Весотехник• 31 декабря 2021
Ответ дляЛеннон_Жив!

Веселих свят!!!
Дякую! Умм, буду!))) Взаємно гарних свят і щасливого Нового року!