На перекуре• 05 января 2022

Знайшла цікаву пораду в інтернеті)) Сміюсь.

За допомогою цього простого прийому в туалеті завжди буде приємно пахнути.
Маленька хитрість, яка заполонить приємним ароматом туалет без освіжувача

Щоб вийти з цього скрутного становища, існує один перевірений спосіб, він максимально простий і ефективний. Як бонус — це приємний аромат у туалеті на довгий час.

Для цього вам знадобиться лише туалетний папір, який так і так знаходиться в цій кімнаті і пару крапель ефірної олії, що приємно пахне. До речі, можна спертися на свій смак і вибирати абсолютно ту ефірну олію, яка найбільше вам подобається. До того ж однієї пляшечки вистачить на тривалий час, більш ніж на один рік. І за ціною, ну можна собі — дозволити.

Суть цього способу дуже проста. Нанести пару крапель ефірної олії на внутрішню втулку рулону туалетного паперу. Бажано бути гранично акуратними, щоб олія не потрапила на самий папір. Інакше, ваш організм може дати реакцію та підвести в найнепотрібніший момент. Звичайно, це малоймовірно, але все ж треба підстрахуватися.

При кожному дотику до рулону або його розкручуванні аромат буде поширюватися по всьому приміщенню, заміняючи всі сторонні неприємні запахи.

Олію необхідно капати один раз на тиждень, не більше.
Бабканадвоесказала• 05 января 2022
А освежитесь никак? Он не особо дороже стоит и +- одинаково расходится))

забиякина• 05 января 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Освежители воздуха вредны.
Мы не пользуемся ими уже давно.
Нормальная вытяжка все решает.
Бабканадвоесказала• 05 января 2022
Ответ длязабиякина
Освежители воздуха вредны.
Мы не пользуемся ими уже давно.
Нормальная вытяжка все решает.
Тоже не пользуемся. Вытяжка также хорошая+хорошее питание решают проблему, но все же эфирные масла врядли вопрос решат))
автор На перекуре • 05 января 2022
Ответ длязабиякина
Освежители воздуха вредны.
Мы не пользуемся ими уже давно.
Нормальная вытяжка все решает.
За скільки часу ваша витяжка витягує неприємний запах?
Сладкий лимончик• 05 января 2022
Класс.
Все гениальное просто )))
Попробую и я.
Как раз накупила эфирных масел и не помню для чего (ковид, блин). Вот и пригодятся
Гл. Амурная• 05 января 2022
Спички- дёшево и сердито
забиякина• 05 января 2022
Ответ дляНа перекуре
Не засекала.
Но просто нужно сразу спускать воду, как только сделаешь свои дела, а не ’заседать’ пол часа и нюхать.
Гл. Амурная• 05 января 2022
Ответ длязабиякина
Не засекала.
О дааа!!!
Подмигашка• 05 января 2022
Вы навіть не уявляєте,як буде воняти ця олія на папері через 2-3 дні.
Беріть освіжувач повітря, це краше в 1000 разів

Доль Чекомбана• 05 января 2022
Ответ дляГл. Амурная
Спички- дёшево и сердито
Трынди-брынди• 05 января 2022
Гугл транслейт? Спертися на свій смак - це як?
Показушница• 05 января 2022
Ответ дляТрынди-брынди
’опереться на свой вкус’ надо полагать)
Гл. Амурная• 05 января 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Давно так плохо?
Горизонтальный самовар• 05 января 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Отак і спотворюють мову.
Покластися - було б доречно
МУСЯкомарова• 05 января 2022
Я давно это применяю.
Сам себе Петросян• 05 января 2022
Главное осторожно обращаться с эфирными маслами, например, , апельсиновое, при попадании на кожу вызывает ожоги, на себе проверено((