Лорка-хлорка• 06 января 2022

А бустерная доза с 18 лет это обязательно уже или по желанию?

Некомильфо• 06 января 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Может в тех поддержку написать?
Буду писати. Я чомучь думала так і має бути, а тут чмтаю пишуть рік дійсний

автор Лорка-хлорка • 06 января 2022
Ответ дляНекомильфо
Здається не оновляла, не пам´ятаю.
Обновить
Некомильфо• 06 января 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Обновить
Дякую, спробую.
Морковку дай• 06 января 2022
Ответ дляНекомильфо
Дякую, спробую.
Я вище писала, що у чоловіка також до березня. ( Робив Модерну, а Ви?
І що треба обновити? Просто сам додаток Дія?
Некомильфо• 06 января 2022
Ответ дляМорковку дай
Я робила Файзер. Так, порадили оновити додаток.
ПП-шница• 07 января 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вопрос еще и в том, что третья рекомендована лишь файзером..... При любых раскладах, вот что напрягает .....
Девченки, я об этом предупреждала полгода назад…
ПП-шница• 07 января 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Да вроеде вчера здесь прям скрин таблицы выкладывали, рою и не могу найти)))) Но суть такова, что имено эти новомодные РНКашки для бустера.
https://www.bbc.com/ukrainian/features-59895854
« Як пояснив Ляшко, для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам, тобто Moderna або Comirnaty від Pfizer.
За відсутності мРНК-вакцин бустер можна зробити іншою вакциною згідно з дозволеними в Україні схемами.
Перед тим у МОЗ розповіли, що щеплення будуть робити за такими схемами:
якщо перші дві дози Moderna або Pfizer, то бустер - Moderna або Pfizer,
якщо перші дві дози AstraZeneca (Covishield, SKBio), то бустер - Moderna або Pfizer,
якщо перші дві дози CoronaVac, то бустер - Pfizer,
перші дві дози за змішаною схемою, тоді бустер - Moderna або Pfizer.»
ПП-шница• 07 января 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Вроде 240 дней хотят сделать
270 после 3-го бустера
Леплю из пластилина• 07 января 2022
Ответ дляПП-шница
Да, оно, спасибо)