Та никада в жизни• 59 минут назад
Чи переживе енергосистема України зиму
Українська енергосистема входить у підготовку до нового опалювального сезону без критичних проблем. Енергетики відновлюють пошкоджені об´єкти та готують систему до зими. Про це заявив народний депутат Олексій Кучеренко.
Та никада в жизни
• 59 минут назад
За його словами, стан енергосистеми перед новим холодним періодом має бути щонайменше не гіршим, ніж раніше, а в окремих напрямках – навіть сильнішим. Зокрема, тривають ремонти генерації, яка постраждала внаслідок російських атак.
Відновлення енергосистеми. Фото: скрін youtube
Які об´єкти відновлюють
Йдеться, зокрема, про великі енергетичні станції та теплоелектроцентралі. Значних пошкоджень зазнали об´єкти в Києві, через що столиця свого часу втратила значну частину власної генерації електроенергії.
Кучеренко зазначив, що приватні енергетичні компанії також займаються відновленням своїх потужностей. При цьому значна частина цієї роботи залишається поза публічним простором.
Додається нова генерація
Паралельно в Україні з´являються нові невеликі генеруючі об´єкти. Йдеться про розподілену генерацію, яка має посилити енергосистему та зробити її більш стійкою до можливих атак.
Відключення світла. Фото: скрін youtube
За словами депутата, темпи її розвитку дещо знизилися через технічні та технологічні складнощі. Водночас нові об´єкти продовжують вводити, і вони також зможуть зробити свій внесок у забезпечення країни електроенергією.
Кучеренко вважає, що напередодні опалювального сезону основні питання будуть не стільки до стану енергосистеми, скільки до інших факторів, які можуть впливати на її роботу. Загалом він оцінює підготовку енергетиків до зими без катастрофічних очікувань.
Які об´єкти відновлюють
Додається нова генерація
Відключення світла. Фото: скрін youtube
Та никада в жизни
• 53 минуты назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну то это зна як кацапи її будуть херячить
Тогда не переживет однозначно
Колупалочка• 53 минуты назад
Боже, яке щастя - він оцінив без катастроф.
Ну слава Богу. Тепер не страшно
Та никада в жизни
• 53 минуты назад
Ответ дляКолупалочка
Ну слава Богу. Тепер не страшно
Обстрел теперь не катастрофа а обыденность
Та никада в жизни
• 51 минуту назад
Ответ дляПартизанка
Пофиг на всё, нада рвать когти отсюда
Куда рвать?
А я нівроку• 51 минуту назад
Якого ви ото з самого ранку тугу наводите? Енергосистема від цього надійніше стане?
Колупалочка• 50 минут назад
Ответ дляТа никада в жизни
Це тут до чого? При чому тут обстріли.
Ви читали,що самі напостили?
Та никада в жизни
• 50 минут назад
Ответ дляПартизанка
На запад
Вся энергетика завязана друг на друга, да и туда тоже наваливают, так что не вариант...
А я нівроку• 50 минут назад
Ответ дляПартизанка
Пофиг на всё, нада рвать когти отсюда
То рвіть. Чого ви ще тут і хто вас тримає?
Та никада в жизни
• 50 минут назад
Ответ дляКолупалочка
Це тут до чого? При чому тут обстріли.
Ви читали,що самі напостили?
Про ВСЕ
Некомильфо• 49 минут назад
Переживёт.
Сейчас у нас нет чем ракеты сбивать и они не летят по 100 шт как раньше. Значит кто то кому то сказал не бить.
Ьочно так же и людей не заморозят
Та никада в жизни
• 49 минут назад
Ответ дляА я нівроку
Цену на хати во Львове видели? И нет гарантии что там зимой будет отопление.
Колупалочка• 48 минут назад
Ответ дляТа никада в жизни
Про ВСЕ
У вас є набір букв і ви пишете, бо треба щось писати?
Та никада в жизни
• 49 минут назад
Ответ дляНекомильфо
Переживёт.
Ьочно так же и людей не заморозят
не заморозят
Колупалочка• 48 минут назад
Ответ дляНекомильфо
Переживёт.
Ьочно так же и людей не заморозят
А сьогодні їх скільки летіло?🤪
Та никада в жизни
• 48 минут назад
Ответ дляКолупалочка
У вас монитор для этих букв)
Некомильфо• 48 минут назад
Ответ дляТа никада в жизни
не заморозят
Это как писали летом будем без воды сидеть
Та никада в жизни
• 48 минут назад
Ответ дляНекомильфо
Не сравнивайте летом без воды и зимой без тепла
Некомильфо• 47 минут назад
Ответ дляТа никада в жизни
Та не скажите и то и то хреново
Колупалочка• 46 минут назад
Ответ дляТа никада в жизни
У вас монитор для этих букв)
Як з нічого робити тему - це до автора на майстер клас
ДелиВерка• 43 минуты назад
Ответ дляПартизанка
На запад
Какой запад?
Там тоже может быть весело
Рвать надо за границу
Там тоже может быть весело
Рвать надо за границу
ротцвеники• 41 минуту назад
Ответ дляТа никада в жизни
Тогда не переживет однозначно
Ти ще й погрожуєш?
ротцвеники• 39 минут назад
Ответ дляТа никада в жизни
Це лиш зараз дл Вас стало доходить? Ви 5й рік спали глибоким сном в спальні ?