Каяспер• 08 января 2022
Другий день
Сьогодні другий день Різдва.Чи можна спекти хліб,чи буде гріхом.
Гидроусилитель руля• 08 января 2022
Конечно, это не грех.
И вчера можно было готовить, если нет еды...
Аноним Первый• 08 января 2022
Чому буде гріхом? Якщо ви хочете чаю, ви ж його зробите, не вважатимете гріхом. Якщо потрібно щось доготувати, бо прийдуть гості, а ви з´їли, що мали, то теж з порожніми тарілками не будете гостей зустрічати. То чому хліб спекти - гріх?
Аноним Первый• 08 января 2022
Ответ дляНакладная
Не бажано,хліб даже в неділю не печеться у віруючих
В неділю не працюють віряни. Але якщо щось потрібно зробити, то роблять.
Накладная• 08 января 2022
Ответ дляАноним Первый
Згідна
Джинцы на Флиси• 08 января 2022
Ответ дляАноним Первый
Не работают, но только потому,что идут на службу. После службы работать можно.
Резвая лошадка• 08 января 2022
Ответ дляАноним Первый
в неділю не працюють ледарі.
віряни в неділю йдуть до церкви, тому і не працюють в цей день.
Мама фифти цента• 08 января 2022
А скільки днів святкують Різдво? Просто вперше таке чую ’другий день’, цікаво?
Каяспер
• 08 января 2022
Ответ дляМама фифти цента
Три дні святкують
Каяспер
• 08 января 2022
Ответ дляИМХОля
Чоловік вчора помив підлоги, поки я на роботі була. Гріх чи ні?
У вас чудовий чоловік!