Бабка в тапках• 15 января 2022
Як в ГуглПей додати користувача?
Добрий день. В дитини на планшеті стоїть батьківський контроль. Я хочу встановити йому платну гру. Так як його ак дитячий я не можу оплатити. В підтримці вказано, що я маю додати сина як користувача в своєму ГуглПей. Але в мене немає такого в меню. Жодного "додати користувача" немає. Можливо хтось підкаже) Буду дуже вдячна.
Бабка в тапках
• 15 января 2022
Ответ дляGalina_vinsport
В фемили линк?
Так. Встановлено фемелі лінк. Вспливає вікно, що я повинна зробити загальний доступ до картки сину. Але в моєму ак цього немає.....
Бабка в тапках
• 15 января 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Скачайте на 4пда на халяву
Майнкрафт?
Бабка в тапках
• 15 января 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
І не тільки
Не знаходить на 4пда майнкрафт...
Я люблю транзисторы• 15 января 2022
Ответ дляБабка в тапках
Не знаходить на 4пда майнкрафт...
На форумі треба шукати