Меня не звали• 18 января 2022

Температура 39 та поїздка на лижі закордон!

Ситуація така, ще влітку спланували поїздку на Україну на лижі, все оплатили. Перед поїздкою нас запросили на лижі закордон, частину оплатили, забронювали на нас також, спланували під нас- після українських лиж відразу закордон, щоб ми не верталися в Київ. На третій день відпочинку ми всі підкупили вірус або перемерзли, дитина Темп 39,1, чоловік 38,6, я - 37,4. Дитині ледь збила температуру, на другий день піднялася до 38,6 але сама ж і впала, я не збивала, до 37,1. У дитини легке покашлювання, мокрота відходить, чу чуть . Чоловік нічого взагалі немає , лише темп була день, я дуже промерзла - нежить, легкий вологий кашель. І тепер питання- що робити далі? Наче всім краще становиться, але їхати трішки страшно закордон. Страховки придбали найдорожчі - 1000 грн на людину, тому якщо стане гірше - можна звернутися за мед допомогою.
Ромашка_Бегемотовна• 18 января 2022
Автор, даже если у вас к приезду все нормализуется, то не забывайте что организм у вас всех ослаблен и занятие зимними видами спорта может спровоцировать сильные осложнения в виде пневмонии, бронхита, гайморита и прочей малоприятной хрени.
Ушла и Пришла• 18 января 2022
У нас такие сейчас симптомы, тест показал грип А. У меня даже мысли нет, ребенка в такой холод выводить, хотя ему 8 лет уже. Так как осложнения могут быть, грипп это не простой орви, дает осложнения.
Рассказница• 18 января 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
не могут три человека одновременно простудиться. Это вирусняк
+10000000000000000
СноваЗдорова• 18 января 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Критического мышления там нет, и даже элементарного ума. Лыжи - это главное.
Объяснять бесполезно.
СноваЗдорова• 18 января 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Некому объяснять к сожалению.
сказочное_Бали• 18 января 2022
Сколько же волшебных вокруг//)
Действительно, почему эпидемии возникают? Потому что всё оплачено)))
Копирайторша• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Якщо ми поїдемо - перший контакт з людьми буде аж в суботу, до того ми будемо самі. Зараз вже ніхто немає температури, лише у мене нежить та легке покашлювання, і дитина - трішки підкашлює навіть першіння більше. Тест на корону здали, негативно, вакциновані, перехворіли весною.
Автор, я бы поехала . Если идете на поправку ,конечно.
Копирайторша• 18 января 2022
Ответ длясказочное_Бали
Сколько же волшебных вокруг//)
А меня больше волнует вопрос, что их ждут другие люди и заплатили даже за них. Здесь как вопрос чести даже . Автор может и на лыжах кататься не будет , но выполнит то что пообещала
ВыФсеВрете• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Тест здали - негативний. Але ми перехворіли весною, вакциновані всі. Сьогодні третій день, ми сиділи в номері і навіть на ходили їсти, щоб не заразити інших. Але десь же ми цей вірус підхопили? Їхали повністю здорові, ніде в дорозі ні з ким на контактували, тут на третій день пішли в сауну... я думаю там і підхопили вірус. Сьогодні третій день, всім вже краще набагато, їхати будемо самі в своїй машині, потрібно в Польщі на кілька днів зупинитися - в чоловіка зустріч через три дні, тобто три дні ми будемо самі ще. Всі б так турбувалися про інших - ніхто б і не хворів.
О чем Ваша тема ?
ВыФсеВрете• 18 января 2022
Вы советовались с теми, кто Вас пригласил , оплатил часть ?
Им нужны эти проблемы ?
Научительница• 18 января 2022
Большинство страховок, если вы ехали уже больные не действуют
автор Меня не звали • 18 января 2022
Зараз зробимо тест на грип , це і вирішит наш шлях далі.
автор Меня не звали • 18 января 2022
Дівчатка, чому ж Ви такі злі? Якщо ми і поїдемо, я не ворог своїй дитині - буде погано їй , просто буде гуляти, дихати свіжим повітрям а не київськими газами. Я не та мамка, яка садить дитину дома, якщо хворіє - ходить гуляти та дихати повітря, а не сидить в квартирі. Я запитала поради у тих, хто можливо зараз хворіє - от мені підказали що симптоми на грип схожі, зараз купимо тести в аптеці. Якби це був літак, я б і не думала летіти, а так ми на своїй машині, жити будемо в окремому номері. Зустрінемося ми аж в суботу, це буде 8 день нашої хвороби. Але.... ми робимо спочатку тест.
Бюст Березуцкого• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Очевидь, що Ви вже визначилися з питанням, їхати чи ні. Навіщо було створювати цю тему? Щоб почути ’та їдьте, махніть на все рукою!’ Чи що? В мене вся родина за такими самими симптомами хворіє. Спочатку спала температура і наче всі швидко вже зжорові, а потім накрило по повній. Вчора вже підключили антибіотики.
Беззубовна• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Ви ж розумієте, що дорога і стояння на кордоні під час хвороби це дуже ризикавано. І , якщо, просто відпочиваючи і гуляючи вдома все обійдеться , то так результат непередбачуваний
Подкустовый выползень• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Что вы хотите? В чем смысл вашего опуса?
Смешнюча• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Автор, до субботы восстановитесь, тем более вам уже лучше.
Бюст Березуцкого• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
З тестом дуже правильне рішення. Тут безперечно!
автор Меня не звали • 18 января 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Що саме накрило по повній? Чому антибіотики?
автор Меня не звали • 18 января 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Ви робили тест на грип?
бифидобактерияЖоржик• 18 января 2022
мы так в Буковель съездили. Приехали - в первый же день ребенок с температурой. В итоге 8 дней мы с мужем по очереди сидели с ним в номере, а к концу и сами заболели. Получился очень дорогой больничный в горах, удовольствия ноль. Лучше б дома сидели
автор Меня не звали • 18 января 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А що було? Грип чи орв?
автор Меня не звали • 18 января 2022
Зараз ще раз зробимо тест на ковід, тут швидкий за 15 хв. Побачимо що покаже.
Бюст Березуцкого• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Знову почала піднімитися температура, не така висока, але вже другий тиждень, закладений ніс, не рідина, а наче в пазухах, дихати неможливо. Почався кашель, то сухий, то вологий. Горло не боліло взагалі, а от нижче все пече. По аналізам лікар призначив антибіотик. Хоча ми з першого дня лікувалися і противірусними і всіма необхідними заходами дуже серйозно. В мене в грудні померла від ковіду мама, і я дуже відповідально тепер ставлюся до будь яких симптомів, навіть незначних. Три лікаря, в яких ми були відкритим текстом кажуть на омікрон. Аналіз на ковід не завжди показує вірно, це Ви і без мене знаєте.
Ваші родині бажаю якнайшвидшого одужання. Бережіть себе!
Бюст Березуцкого• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Ви робили тест на грип?
Ні. На схему нашого лікування результат тесту не впливає. Лікуємося за симптомами та за аналізами і обстеженнями.
автор Меня не звали • 18 января 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Були якісь ускладнення ?
Беззубовна• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Швидкі тести не інформативні
бифидобактерияЖоржик• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Були якісь ускладнення ?
сын в итоге пил антибиотики потому что кашлял очень сильно. Врач (прием врача кстати 1200 грн на минуточку) сказал, что у детей часто в горах развивается бронхит. Там воздух реже, а дызательные ходы у деток и так узкие, а тут еще и сопли. Дети начинают активно дышать ртом, чтобы получить больше кислорода, из-за этого бронхиты. Если б мы были ближе к дому, то лечились бы без антибиотика, а так страшно стало, 5 дней пил
ВыФсеВрете• 18 января 2022
Ответ дляМеня не звали
Були якісь ускладнення ?
Вы правла считаете, что Ваши организмы будут вести себя так же как у Совеичиц ?
автор Меня не звали • 18 января 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Ну ми також в Буковелі, можливо тут якийсь вірус ходить.