Трусиковед• 21 января 2022
Музыкальная школа. Проблема?
У меня немного странный вопрос. Дочка занимается первый год.
Преподаватель не видит ничего лучше и никакой альтернативы кроме хороших советских песен. Я как бы не специалист в преподавании музыки, но советского союза нет уже 30 лет как. Неужели нельзя найти современные песни и мелодии? Говорила с преподавателем, просила изменить репертуар. Приносила другие песни. Нет. Лучше советского нет ничего.
Что делать? Ещё раз попросить или менять преподавателя? И как меняют?
Умею мерить лучше всех• 21 января 2022
Ответ дляТрусиковед
Все вместе. Фортепиано. Ноты+слова
В смислі? Фортепіано це лише фортепіано, не пісні, а малі твори без слів.
Трусиковед
• 21 января 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Ну отак. Грає по нотах, грає і рахує, грає зі словами
Майская киска• 21 января 2022
Ответ дляТрусиковед
грає і співає?
Майская киска• 21 января 2022
автор, то что вы ей принесли песни, которые вам нравятся, ничего не даст
нужно менять программу в целом - с этим вопросом к заведующей, это не преподаватель сам решает
Трусиковед
• 21 января 2022
Ответ дляМайская киска
грає і співає?
Да. Я вже ті пісні перекладаю як можу, но мої здібності ж обмежені. І чому я повинна цим займатися
Умею мерить лучше всех• 21 января 2022
Ответ дляТрусиковед
Дочка 3 класи закінчила, такого маразму не було. Співати на початку треба було лише назви нот.
Майская киска• 21 января 2022
Ответ дляТрусиковед
моя только играет, может ноты пропеть если учитель скажет
год занимается
Galina_vinsport• 21 января 2022
Странно, у меня младший занимался скрипкой, песни на украинском и при игре на скрипке и на хоре.
Трусиковед
• 21 января 2022
Ответ дляGalina_vinsport
Ну у нас, видимо, советский союз головного мозга.
Ещё раз поговорю с преподавателем. Нет - будем менять
Майская киска• 21 января 2022
Ответ дляТрусиковед
преподаватель не имеет права сама менять программу преподавания
Майская киска• 21 января 2022
Ответ дляir.zhuck
В них не має чітко визначенних творів! Твори підбираються під смак дитини!!!
можливо, коли дитина вже осягнула ази - так, можна підбирати твори
а на початку, коли тільки вчиться грати і читати ноти - тільки класичний підручник.... або власноруч розроблена викладачем програма - звісно, після погодження з завідуючою закладом
СовНарКом• 21 января 2022
у нашей учительницы дети в Италии взяли гранпри, в киеве международные конкурсы всегда у нее гранпри и 1-е места. Поэтому, когда она спросила принципиально ли мне на каком языке и какие песни будет петь дочка, я сказала, что мне главное результат.
Ответ дляТрусиковед
Авторе в мене донька в музичній школі (флейті, вокал). Сама я закінчила музичну школу (фортепіано).
Донька зараз в Києві навчається, я навчалась в Кременчуці ще за радянських часів починала.
І тоді і зараз однаково підбираються твори. Викладач грає дитині 2-4 п´єси і дитина обирає свою (те що довподоби).
Кожен викладач самостійно підбирає твори, що буде давати на прослуховування дитині. Можна і принести викладачу твори, але не завжди приймають, бо вони або занадто важким або занадто дорослі слова, що заборонено правилами школи.
Вам потрібно ще раз поговорити з викладачем і якщо вона вас не чує, то зараз міняти викладача, бо ви втрачаєте час. Ви втрачаєте ці місяці, вас ефективно вчити не будуть.
І це у викладача не переробити. В нас була вчителька хору, що обирала дітям 1-4 класу співати Алілуя з російського церковного хору, а мою пропозицію навчити їх Аве Марія співати відкидала. Щедрика я їй навіть не пропонувала, вона українську знала погано.
СовНарКом• 21 января 2022
Ответ дляТрусиковед
і яка конкретно пісня вам не сподобалась? Чисто цікаво який совок можна заграти в 1 класі
Майская киска• 21 января 2022
Ответ дляir.zhuck
а про те що твори підбираються під смак дитини, чесно, вперше чую і ніколи не зустрічала на початковому етапі
Ответ дляМайская киска
Цю. Всю кухню знаю.
В мене дитина займається на флейті.
Підручників україномовних не має взагалі. І я і дитина україномовні.
Всі твори наш викладач пише в звичайному зошиті нотному вже три роки. І все добре
В мене дитина займається на флейті.
Ответ дляМайская киска
Якщо дитині не подобається п´єса, то навчання не буде. І викладачі знають це.
Репертуар в музичних школах починаючи з другого семестру першого класу завжди підбирається по смакам дитини.
Тільки перший семестр першого класу може бути стандартний, а далі у всіх по різному і твори різні.
Непостоянная постоянность• 21 января 2022
Ответ дляТрусиковед
Мне есть разница. Песни про россию матушку и про парад с красным флагом я не хочу слышать у себя в доме
Не врите! Нет такого в школах!
БоХатая• 21 января 2022
Моя занимается вокалом, все песни на украинском или англ., на уроке фо-но играет русскую простенькую Я на горку шла. Не вижу проблемы. Азы дают, будут знания тогда будут подбирать репертуар. Сейчас надо руку поставить не важно что играть.