Девочки, у кого дети в прошлом году в 6м классе изучали это произведение.
Подскажите все три раздела разбирали???
Очень большая книга, ребенок прочитал уже 2 раздела, чесно говоря , нету времени и надоело одну книжку читать, а если еще и за 2-4 урока пробегутся по ней, то и смысла нет мучить себя.
Подскажите все три раздела разбирали???
Луноходик_Ик• 25 января 2022
Хоча якби ваша дитина слухала аудіо влітку, то всі три розділа знала б :)
Луноходик_Ик• 25 января 2022
Ответ дляirisha2424
У нас по підручнику лиш вірші та біографіі розглядають
Тоді поради інших людей з іншими вчителями вас не врятують.
Мама Павлика• 25 января 2022
Зависит от учителя. У сына учитель прогнала по всем трем разделам общим планом, но подробно проходили первую часть. По ней писали сочинения, тесты.
Но у сына такой учитель, требовательный )
Жерица ночи• 25 января 2022
Ответ дляirisha2424
Хрестоматию Читали и видео смотрели
Клин_Кляйн• 25 января 2022
Такая интересная книжка, если уж такое читать не хочет, то что же будет дальше, когда пойдут ’Хіба ревуть воли як ясла повні’ и тп
Ответ дляЛуноходик_Ик
Влітку він прочитав зарубіжну та украінську літературу згідно списку , крім цієі та ще однієі з зарубіжноі.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 января 2022
Мой второклассник прочитал за 2 дня, а потом требовал еще что-то похожее)) Дайте ребенку перерыв, пусть дочитает через время. Или правда аудиокнигу, как тут советуют.
Ответ дляКлин_Кляйн
В кожного своі смаки. Мій син Прочитав всі томи «Гаррі Поттера» з задоволенням, всі книги «Хроніки Архео», 2хтомник «Чорнобильське досьє КГБ»- це те що зацікавило і сподобалось, а комусь може й «воли» зайдуть на ура.
Я наприклад, зі шкільноі програми не в захваті була ні від «Майстра та Маргарити» , ні від «маленький принц», а от «Злочин та покарання» Достоєвського за 3 дні прочитала. Тому питання ж не в книжці, а в тому, що коли щодня 7 уроків, ще якісь позашкільні зацікавленості , ще ж і відпочити треба - то чи хотітиме дитина читати книгу на 600 сторінок , щоб іі за 3 уроки поверхнево пробігли в школі чи краще аудіо прослухати чи критику почитати….
Ответ дляМама Павлика
Дякую. Я ось саме таке й чула, що акцент на першому розділі!
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Такий варіант і розглядали: лишити читання третього розділу на потім, а зараз скорочено його почитати, але хтось зі знайомих літом казав, що лиш один розділ в школі проходили, то трохи буде образливо, якщо саме третій, який син не прочитав:(
Зупка_цем• 25 января 2022
Мій читав на літніх канікулах,казав,що дуже цікава книжка,швидко прочитав.