04 февраля 2022

Посоветуйте в Турции каскадные отели

любим спускаться к морю, интересуют отели на возвышенности. В Турции не были, посоветуйте, пожалуйста. Не Мармарис, не Бодрум, не городские отели. За ценой выше среднего.
Зоркая Зорро 04 февраля 2022
Мелас
Милашка-оторвашка 04 февраля 2022
Аланья Утопія
Ото находитесь
Кнопус 04 февраля 2022
утопия ворлд
Едимнаморе 04 февраля 2022
Фетхие, Олюдениз
Накрыло-не отпускает 04 февраля 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Аланья Утопія
Ото находитесь
Супер готель. Я б туди знову повернулася б!
Большой секретик 04 февраля 2022
Либерти Ликия, De Maris bay
Милашка-оторвашка 04 февраля 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Супер готель. Я б туди знову повернулася б!
Не моя історія.
Трансфер - мегадовгий, море- далеко. Але, так, готель гарний і вартує своїх коштів.
Як на мене, Туреччина велика і засцв гроші можна знайти не менш кльовий готель без тих мінусів, які є в утопії.
Для мене трансфер більше години- не підходить. Взагалі, люблю Бодрум.
автор Угги в горошек 04 февраля 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Не моя історія.
Трансфер - мегадовгий, море- далеко. Але, так, готель гарний і вартує своїх коштів.
Як на мене, Туреччина велика і засцв гроші можна знайти не менш кльовий готель без тих мінусів, які є в утопії.
Для мене трансфер більше години- не підходить. Взагалі, люблю Бодрум.
якщо трансфер більше години - не лякає таке. Бодрум не хочу, бо гори невеликі.
mikshyta 04 февраля 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Не моя історія.
Трансфер - мегадовгий, море- далеко. Але, так, готель гарний і вартує своїх коштів.
Як на мене, Туреччина велика і засцв гроші можна знайти не менш кльовий готель без тих мінусів, які є в утопії.
Для мене трансфер більше години- не підходить. Взагалі, люблю Бодрум.
Скажіть будь-ласка, в Бодрум яка максимальна температура води і коли?
Милашка-оторвашка 04 февраля 2022
Ответ дляУгги в горошек
якщо трансфер більше години - не лякає таке. Бодрум не хочу, бо гори невеликі.
Зато які пагорби в воді гарні
Милашка-оторвашка 04 февраля 2022
Ответ дляmikshyta
Скажіть будь-ласка, в Бодрум яка максимальна температура води і коли?
Ми були в липні, середина, вода була максимально комфортна для мене,хоча я Мерзляк. +26 була вода точно
В цьому році,точніше вже в минулому, були в кінці червня. Вода була +21. Було холодно. Всі купалися, навіть наш малий, але було холодно. Зайти в воду було важко, потім звикаєш. Ми були довго, два тижні, ближче до 1-го липня, вода стала тепліша і з кожним днем все теплішала. Реально - середина липня, як на мене, найкращий час
mikshyta 04 февраля 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ми були в липні, середина, вода була максимально комфортна для мене,хоча я Мерзляк. +26 була вода точно
В цьому році,точніше вже в минулому, були в кінці червня. Вода була +21. Було холодно. Всі купалися, навіть наш малий, але було холодно. Зайти в воду було важко, потім звикаєш. Ми були довго, два тижні, ближче до 1-го липня, вода стала тепліша і з кожним днем все теплішала. Реально - середина липня, як на мене, найкращий час
Дякую, 26 це нормально, а от 21 я б не зайшла
Милашка-оторвашка 04 февраля 2022
Ответ дляmikshyta
Дякую, 26 це нормально, а от 21 я б не зайшла
Важко саме зайти в воду. А потім - норм:-) спека, температура повітря вже +30, тому все одно плаваєш. Мені не вистачило лише просто повалятися в воді, от правда бракувало. Тому що плавати я обожнюю і можу плавати довго, але через температуру- приходилося постійно плити швидко, щоб не мерзнути. Малий пірнає з маскою, то він мерз. Але під кінець і він звик, доречі, не захворів.
Але треба розуміти, що в Туреччині цього року була також довга і холодна весна. Рік на рік не приходиться
mikshyta 04 февраля 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Важко саме зайти в воду. А потім - норм:-) спека, температура повітря вже +30, тому все одно плаваєш. Мені не вистачило лише просто повалятися в воді, от правда бракувало. Тому що плавати я обожнюю і можу плавати довго, але через температуру- приходилося постійно плити швидко, щоб не мерзнути. Малий пірнає з маскою, то він мерз. Але під кінець і він звик, доречі, не захворів.
Але треба розуміти, що в Туреччині цього року була також довга і холодна весна. Рік на рік не приходиться
Да, ми відпочивали в Кемері з 6 червня і я зайшла в море лише 10 червня, коли вона була +10
Милашка-оторвашка 04 февраля 2022
Ответ дляmikshyta
Да, ми відпочивали в Кемері з 6 червня і я зайшла в море лише 10 червня, коли вона була +10
В кемері ми відпочивали три роки поспіль. Чітко вилітали 21 червня кожного року. Жодного разу не потрапляли на холодну воду. +24-25 стабільно
Кемер все ж тепліший, середземне море тепліше і прогрівається швидше. Але вологість - жах, і купи росіян. Бодрум я люблю саме за те, що їх там мало. Ніхто не спілкується російською з персоналу майже. Обираємо готелі, орієнтовані на європейців і місцевих. Нам так комфортніше
mikshyta 04 февраля 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
В кемері ми відпочивали три роки поспіль. Чітко вилітали 21 червня кожного року. Жодного разу не потрапляли на холодну воду. +24-25 стабільно
Кемер все ж тепліший, середземне море тепліше і прогрівається швидше. Але вологість - жах, і купи росіян. Бодрум я люблю саме за те, що їх там мало. Ніхто не спілкується російською з персоналу майже. Обираємо готелі, орієнтовані на європейців і місцевих. Нам так комфортніше
Ми постійно відпочиваємо в Кемері, це лише цього року була холодна вода і навіть декілька разів була така злива, що я навіть не уявляла, що там таке може бути
Большой секретик 04 февраля 2022
Ответ дляmikshyta
Ми постійно відпочиваємо в Кемері, це лише цього року була холодна вода і навіть декілька разів була така злива, що я навіть не уявляла, що там таке може бути
На майские было отлично, вода 23