Просериарила молодость• Изменено 21 мая 2024

Муж каждый день выносит мозг из-за детских вещей

В прошлом году родился ребёночек, я как ответственная мама, хорошо подготовилась. Заранее накупила детских вещей с next, купила хорошую коляску onex за 28000 грн.
Но так получилось, что многие вещи ребёнку даже не пригодились, и с коляски быстро вырос. Сейчас приходится все продавать со скидкой - 50%.
Муж орёт, что потеряно больше 50000 грн, а эти деньги можно было потратить на что-то более полезное.
Как считаете, с его стороны это жлобство? Или у меня действительно нет ума, и я транжира? Дословно его претензии.
аромат Жука• 21 мая 2024
Ответ дляНовопоштинская
В том то и дело, мой вспоминаю коляску как автомобиль выбирал, даже вместе ездили по детским магазинам ) и тебя не будет же 10 детей)
Мой также)))
Коляску, кроватку, пеленальный столик. Но коляску как авто оценивал))
Остальное я все сама))
аромат Жука• 21 мая 2024
Ответ дляМеня не звали
Конечно я смеюсь. 28000 - это точно не копеечная коляска. Тем более , если она сразу стала ребёнку мала и автор её уже продаёт за 50% ))). При этом зарабатывает только муж. Я в 2020 покупала новую коляску на Пром за 3500. Прекрасно отработала свой срок.
Ну она не копеечная но и не так, чтоб дорогая. Все ж зависит от доходов. Если не позволяют купить за эти деньги, то нужно было бу смотреть.
Все очень относительно. Мы покупали дорогую коляску, но по факту пользовались ей с 2-мя детьми лет 5 наверное и она живая, но конечно уже продавать и даже отдавать ее я не стала, хотя может и зря, кому-то б прогодилась.
Меня не звали• 21 мая 2024
Ответ дляМорковна
Та это всё так у кого первый ребенок.
Накупят всего - оп а ребенок через 3 месяца не влазит уже.
Больше всего на секонде вещей для новорожденных до года 😂 даже с бирками.
Не у всех это так. Многие покупают реально только то, что ребёнку надо . А не скупают всё подряд , что потом даже не понадобится.
Бешене сарі• 21 мая 2024
Ответ длямаринабаранова
Видно, считают - если нашлись деньги на частную клинику, то в ,,Пакунке малюка ´´ не нуждаются. Там обычные вещи - без наворотов)
Та приватна клініка коштує не прям сильно дорожче звичайного пологового, якщо за домовленістю. Не прям копійки, але і не шалені гроші
Да_Я_ТакаЯ_• 21 мая 2024
Я так обуви с перепугу лишней накупила. Чикко на 10 000 грн... Это при том, что у нас вообще в тот момент денег не было...
Продать ту обувь не смогла... хотя она совершенно новая с коробками и этикетками...

Сочувствую вам. Так бывает.
Бешене сарі• 21 мая 2024
Ответ дляМеня не звали
А звідкіля знати треба ст ні? Не спробуєш - то й не знатимеш.
Да_Я_ТакаЯ_• 21 мая 2024
К слову лишние упаковки памперсов продала с наценкой в 30%... так что не все детские вещи продаются со скидкой.
Бешене сарі• 21 мая 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Я з трьох своїх дітей жодному не накуповувала гори непотрібного, все бу, дуже дешево, і одяг, і коляски. Тепер, 30 років потому, ніхто не згадає, які одяг а коляски були своїх дітей. Купили на зекономлені другу квартиру, вона є.
Це ілюзія. Не купили. Неможливо на одязі наекономити на квартиру.
осень харашо• 21 мая 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Какой пакунок малюка?
я согласна с его претензиями и определения Ваших умственных способностей.
Бешене сарі• 21 мая 2024
Ответ дляНовопоштинская
Да, у всех у кого есть деньги, покупают прежде всего хорошую коляску, у нас даже у людей с очень средним доходом, простой Cybex , никто на Алексе с деньгами ездить не будет .
У мене якась за 3 тисячі типу ’ручна кладь’. Не прям ах, але своє прекрасно відслужила. Виросли я вже з цих приколів. Хоча, впринципі, не проблема купити будь яку
Не люблю натовп• 21 мая 2024
Да, муж частично прав. Точнее он прав полностью, но не прав что вам это в грубой форме высказывает. Если денег много, то конечно можно купить дорогую люльку на 6 месяцев (тк после 6 в прогулку реб садится), но я так понимаю это не ваш вариант.
Чудо в декрете• 22 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
Попробуйте, у нас вийшло, 2007 рік.
Вишня на торті• 22 мая 2024
Ответ дляAllize_di
Ваши дети носили те вещи из пакунка малютка?
Мои дети носили и похуже. Когда родилась старшая детские выплаты были 17 грн, а памперс стоил 3 грн( поштучно)и зарплаты были по 110 грн, которые задерживали.
маринабаранова• 22 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
Возможно - вы сильно удивитесь: я знаю нескольких женщин, которые рожали в обычном роддоме - бесплатно! Они сказали, с порога - денег у нас нет и по закону - родовспоможение у нас бесплатно. И всё - нормально родили, нормально к ним относились.
Ну и - ’Пакунок малюка ’ вручили при выписке.
Бешене сарі• 22 мая 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ви нерозумна транжира. чоловік правий. Навіщо стільки ганчір*я дитині,яка постійно росте? моя виросла з відданого,по мінімуму у 1-3 роки..і все ок. Це не дівка на виданні,щоб гардероб купувати..краще ті гроші відкласти на майбутнє,ніж на тряпки. Ви не знаєте ціни грошам. а коляску я,до речі,купила б.у. і зовсім не жалкую)))так само її перепродала.Чистенька,гарнененька. І не тому що не було грошей. просто це непотрібно. З такою жінкою як ви не дуже розживешся. Вічно не буде грошей.Така як ви біда для чоловіка ,який вміє заробити. Все розтринькає,скільки не дай.
Про таких кажуть- з такою розживешся,як сорока на тині. Ви не вмієте скласти, зберегти,відкласти. Туди-сюди і вже нема. Це ж не сміття,а гроші. І витрачати треба з розумом.
Ви мені нагадуєте колишню дружину мого чоловіка. 7 років тому він мав зп 70-100 -120 тис.грн( з нею прожив 6 років). Все віддавав їй(всю зп). Спускала за 3-4 дні і знов нема грошей. Не можна було зібрати ні на що. Жили на зйомах,ніде не були. Смітила грошима як лушпайками.Покинув. Тепер за 5 років сумісного життя з ним ( зп його по суті та сама близько 120-150 тис грн,але буває і більше) ми купили будинок,зробили ремонт. Купили капітальний гараж. Нове авто. Як розумна жінка- то в хаті буде достаток і лад. а як дурна- то будуть голі і босі при будь-якій зп. так само скуповувала якесь барахло дороге. стояло 2 шафи забиті,а вдіти нічого.
Вас влаштовує такий рівень - прекрасно. А та жінка лиоаине тужила і все на себе спускала, так і далі житиме лише для себе. А ви, молодець. На манікюр давно ходили?
Бешене сарі• 22 мая 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Попробуйте, у нас вийшло, 2007 рік.
Я знаю, як це робиться. І крім шмоття є ще маса статей економії, про які ви скромно замовчуєте. На одних речах квартиру не купиш.
Бешене сарі• 22 мая 2024
Ответ длямаринабаранова
Не здивуюсь. Але все ж у багатьох гроші є і вони купують собі комфорт. І це, ще раз повторюсь, не якісь захмарні суми
Дама_с_коготками• 22 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
кожні 2 тижні ходжу) і педикюр раз на місяць обов*язково.
вона жила,але лишилась у розбитого корита. не маючи нічого.що вона виграла? життя з мамою в одній квартирі? нічого не відклала,не купила- ні авто,ні житла. все просрала і він би з нею до смерті по зйомах би ходив. а тепер ми маємо і житло,і гараж. і авто.і поїздили,світ побачили.після розпису поїхали в Домінікану.моя мрія)))
Бешене сарі• 22 мая 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ваша мрія. Не її. У інших людей інші цілі і інші мрії. Інші пріоритети і інше життя. Це нормально як саме життя. Але можете тішитись, що ви ’обскакали’ ту першу. Так жити треба мати сміливість собі це дозволити.
Доречі здивували. Зазвичай жінки з подібними тезами на собі добряче економлять. Ну хоч педикюр з манікюром і відпочинок, уже непогано
Дама_с_коготками• 22 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
не хоч,а у мене є абсолютно все. і доглядова косметика хороша,і косметолог.,і взуття як у сороконіжки .але при всьому ми купила і такі важливі речі як авто і житло і обставили його як хотіли.
Чудо в декрете• 22 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
Як, думаєте, вкрала? Я в Жеці працювала, на мінімалку, чоловік на заводі, майстром. Не за один день звісно, виплатили, кредит брали, виплатили його за 5 років. Якраз і допомогу на третю дитину всю переводили в долари і погашали. При цьому оплачувати комуналку обох квартир, і свою першу, і цю, куплену (тоді комунальні за дві квартири було максимум 800 грн). Ну звісно, собі і чоловіку одяг теж купували по необхідності, в секонді.
Бешене сарі• 22 мая 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Ні, не вкрала. Просто крім шмоття не було ще гарного відпочинку, салонного манікюру хорошої якості, їжа базова і ще маса речей виключно ’по необхідності’. А потім з таким пафосом ’на одязі наекономили’. Ні, не на одязі. На житті своєму наекономили. Я вкурсі, якщо що, як це робиться. От сиджу і думаю в воюючій країні чи сильно воно того вартувало
Бешене сарі• 22 мая 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ну а у когось інші пріоритети, тільки й того. І ваша ’хороша косметика’ хорошою не вважається. У людей різні потреби. Добре, якщо вони співпадають з можливостями. От вам прекрасно на 150 тисяч. Але ж є кращі будинки, кращі меблі і кращі машини. Є краще... все. Вам вистачає того, що є. - це ж прекрасно. Але комусь воно не треба. Може вони і праві, хтозна. Хтось оглянітться - нічого не нажив. Хтось оглянітться - нормально і не жив. Щоб купити будинок в машину в чомусь себе та треба обмежити, як не крути, при доході в 150 тисяч
Oksania_mama• 22 мая 2024
У нас есть знакомая, которая всю жизнь продавала бОльшую квартиру, чтобы купить меньшую+деньги и на деньги жить в свое удовольствие. Ну поездила она по санаториям, кушала вкусненько. А сейчас старая, в малосемейке, со старым плохоработающим холодильником и маленькой пенсией, ноет, что в нищете.
Я не знаю, как лучше поступать...))))) Все равно все относительно, и никогда не предугадаешь, что в итоге тебя порадует больше, пока не сделаешь это самое.
Чудо в декрете• 22 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
Не знаю, чи варто було.. у кожного свої пріоритети.. але ми ніколи не жили так, щоб вивернутися перед кимось, чи з пафосом. І зараз так не живемо. Без цієї квартири було б складніше зараз.
Бешене сарі• 22 мая 2024
Ответ дляOksania_mama
Ну тобто в великій квартирі вона б зараз що робила? Комуналку з пенсії платила? Чи могла б в свої 60+ ’в своє задоволення’ різницю на ліки витрачати?
Oksania_mama• 22 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
Та не в тому сенсі, вона гроші ТУПО протринькала, а не з користю. Поїла-посерила і все. Могла бі ще першу 3-кімнатну розміняти на 2 квартири, одну здавати, і на ті гроші вже жити і серити)))))
маринабаранова• 22 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
Кожного дня лаятися з чоловіком - це такий собі комфорт)
Новопоштинская• 23 мая 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Прям сказочные сказки, зарплата у мужа 4 тысячи у.е и дом купили и машину и гараж и ремонт, и все у вас есть и косметолог , и маникюр каждые две недели))) и обуви как у сороконожки)))
И все это за 5 лет)))