Зубачистка• 13 февраля 2022
Калорії і кілокалорії яка різниця?
Якщо я хочу набрати вагу ск маю їсти кілокалорій в день?
Ріст 173 вага 62.
Хочу набрати до 65.
Ріст 173 вага 62.
Хочу набрати до 65.
4есотка• 13 февраля 2022
Ответ дляМеня прет))
1 кКал = 1000 калорий
Вот вчера с таким столкнулась: сахар в килокалориях в интернете нашла, яичный белок - а калориях
Робот Вертер• 13 февраля 2022
Любий калькулятор Вам розрахує скільки ккал Вам їсти, щоб набрати. Але ж справа не лиш в кількості калорій, а у правильному співвідношенні бжу + фіз. навантаженні, щоб цей надлишок калорій йшов у м´язову, а не в жирову тканину.