ДелиВерка• 17 февраля 2022

Проктолог для операции киев

Помогите с выбором проктолога для классической или thd из личного опыта? Как перенесли ? Есть ли осложнения? Сколько заживало? Довольны ли счоим хирургом?
Швидка Настя• 17 февраля 2022
Не стану відповідати ’душним’ дописувачкам, що мають бан. Навіщо мені читати відгуки, якщо я там оперувалася, колоноскопію робила? Я можу тільки поділитися з автором висновками, що зробила після операції. Не все, що пишуть в інтернеті про пекельний біль і важку, тривалу реабілітацію є правдою. Ці ’страшилки’ тривалий час не давали мені зважитися позбутися цієї незручної хвороби. А відгуки...ви подивіться на Совєтчицю. Хтось пише правду, а хтось заробляє на замовленнях.

Милка8• 20 февраля 2022
Ответ для crystal
Почитайте отзывы. Человек, который не склонен сразу оперировать. Его очень хвалят. И человек замечательный)
Подскажите пожалуйста, а у него осмотр только пальцевой или с аноскопом и тд?
Так как хочется полноценный осмотр, а за него много хороших отзывов)
crystal• 20 февраля 2022
Ответ дляМилка8
Смотрит аппаратом.