Не умею мерить• 17 февраля 2022

Как вам люстра? И где такую купить?

Ищу подвесную люстру для кухни. Очень понравилась на картинке. Вы бы такую купили?
Я инженер, меряю от 1• 17 февраля 2022
Ответ дляПодставка для припева
Да. С ней чокаться можно

Ду да ду да ду• 17 февраля 2022
В епицентре
Зубожиння• 17 февраля 2022
Я нашу лампу увидела на картинке и по итогу нашла в эпике. Обожаю ее)
Да, я блондинка!• 17 февраля 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Имеется в виду нечто вроде жирной копоти с добавкой пыли. Она скапливается везде, но на таких шарах видна будет сразу.
В мене такого ніколи, ніде немає, лише на решітках витяжки, ящо забуваю довго не мити їх.
Малявка-козявка• 17 февраля 2022
Ні, не купила б. Дуже низько, болять очі.
Малявка-козявка• 17 февраля 2022
Насправді мені такого плану подобаються. І в усіх інтер´єрах останні пару років лише такі лампи. Я навіть уже собі придивилася подібну, але таку типу з бульками,не прозору.
А потім зайшла у якесь кафе, що нещодавно відкрилося, а там перед собою дивитися не можливо, лампа низько, світло дуже б´є в очі, плафон нічого не закриває. Це реально були жахливі відчуття.
Це хіба пригнутися і ніколи очі вгору не підіймати. Потім я уважніше в магазині та на виставках придивалася до таких ламп, вони всі якщо дивитися на них прямо (а не щоб вони висіли над гловою) викликають дуже сильний дискомфорт. Тому якщо я і буду вішати щось такого типу, то однозначно вище ніж на вашому малюнку. Але тоді втрачається практично вся краса з фотки.
Заместитель автора• 17 февраля 2022
В эпицентре много, но на Барабашова их ещё больше и гораздо дешевле

Одна_на_всей_планете• 18 февраля 2022
Ответ дляУкраиночка
А я туди газетки поклала і не більш не граюсь. Викидаю і все.
Спасибо за идею!
автор Не умею мерить • 18 февраля 2022
Ответ дляМалявка-козявка
спасибо
Katusha1• 19 февраля 2022
Так по молодёжному, выглядит такой лёгкой и воздушной