Бабайко• 22 февраля 2022
Как думаете, президенты ходят к психиатрам?
Бабайко
• 22 февраля 2022
Ответ дляБез QR коду
Нашему пора к наркологу
А ихнему пора к психиатру?)
Блины со смайликами• 22 февраля 2022
Очевидно, що ні!
Ви ж вчора спіч нового Гітлера путі слухали?
Бабайко
• 22 февраля 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Очевидно, що ні!
Тому і запитання виникло
АгатаХристя• 22 февраля 2022
Я президентський ейджист!
Дивлячись на теперішніх, ноги ледве переставлять, не може там не бути вікових змін в мозку- маразм, склероз, деменція і ін. Що в одного, що в іншого. Є мінімальні вимоги до віку- повинні бути і максимальні.
А там який психіатр для престарілих? Так, підтримуюча терапія. Вікове не лікується.
Бабайко
• 22 февраля 2022
Ответ дляАгатаХристя
Я президентський ейджист!
А якщо є очевидні прояви ?)
АгатаХристя• 22 февраля 2022
Ответ дляБабайко
А якщо є очевидні прояви ?)
Хіба «якщо»? Прояви на лице! Не розумію, хто за них голосує, якщо голосує. А тим голосуючим і підтримуючим, навіть, якби президент слину пускав і штани знімав, все одно сказали би, що так має бути.
KROX@• 22 февраля 2022
Ответ дляАгатаХристя
Я президентський ейджист!
Вот и я всегда говорю, что можно пересадить любой орган, который поломался, кроме мозгов. Возраст свое берет, организм изнашивается и мозги в том числе.
АгатаХристя• 22 февраля 2022
І взагалі, бажання правити довічно- вистачає для постановки діагнозу!