vihola• 22 февраля 2022

Юрій Дудь, слова підтримки Україні.

Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
При всём уважении к вам, как настоящей украинке ❤. Не верю, все эти шнуры-собчаки-дуди-невзоровы отрабатывают заказ верхушки. Тут вот в чем вопрос, зачем они попросили об этом написать его?
Ну як ’зачєм’? Нова КГБістська методичка: ми українців любимо, адіннарот, нам жалко, ми ні прічьом, но вас, дурачков, нємножко пострєляємо, нємножко поубіваємо, потєрпітє, но ми всьо равно вас любім....
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ для vihola
Ви слухали інтерв’ю Дудя?
До прикладу, з Кісєльовим.
З Навальним, з Олексієм Сєрєбряковим.
Політейко, запам’ятайте одну річ: російський демократ і ліберал закінчується там, де починається українське питання. А якщо Ви ще не засвоїли цю істину, то відповідь Навального щодо окупації Криму Вам в допомогу. А от чого це Ви раптом так взялись завзято просувати оці месиджі - питання риторичне для тих, хто пам’ятає Вас по темах 2013-14років)))
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
причому пані Політейка оці наративи вже кілька днів вперто просовує, трудиться))))
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ дляАлгонавт
фото
То з великої ’любові’, хіба Ви не розумієте? А як не розумієте, то Політейка-Віхола Вам зараз пояснить... Правда, утюжать градами, уроди
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ дляАлена 23
Никуда он не присядет!Все эти Дуди,Варламовы они куплены уже давным давно и создают всего лишь иллюзию,блогеры которые реально против власти давно уже выехали и живут за пределами России
+1, питання тільки чого наша Політейка тах взялась їх раптом рекламувати
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ дляКупи слона
Все-таки есть в России здравомыслящие и совестливые люди!
как же легко лохов развести)))))
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ для vihola
Шкода, що не можна зробити так аби ваші дописи в цій темі зникали.
А що, її дописи не в задумане русло вашу тему повертають?
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ дляКлараЦеткин
Матерям солдат не должно быть наплевать.
Повірте, наплювати, на жаль.... пам’ятаєте їхнє споконвічне ’Бабы еще нарожают, бог дал - бог взял’? Знаєте про що жаліють матері-дружини найманців-вагнерівців у випадку каліцтва чи смерті своїх кормільців? Що обдурили на грошах, що недоплатили, що мало встиг прислати, що нема потім грошових виплат вдовам і сиротам, а вони надіялись, що затикають їм роти, аби не сміли казати, що вбили в Україні на Донбасі...
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
Скабеева, Киселев, Шейнин, Соловьев - прямая пропаганда для идиотов.
Познер, КАЦ - завуалированная, для интеллигенции так сказать)))
лайт-версія
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ дляАлена 23
Ну верьте всему что вам вливают в уши)у него же «мильёны»просмотров
Правда не для вас
Тю, а ви вирішили що Політейка щиро вірить?
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ для vihola
Якби був Порошенко, то війна була б давно, давно закликає у наступ йти.
вау, а чого ж тоді верещали всі роки, що Порох не хоче наступати і звільняти території, бо йому вигідна довга війна? І що крим віддав, бо не хотів наступати? ви вже якось визначтеся
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ дляМааарковная
Я когда-то в селе наблюдала свиней в загоне. Грязный, темный, вонючий загон и свиньи лежат в собственном говне. И им норм, потому что тепло и кормят.
Можно сделать чистый загон - со светом и прочими удобствами. Но зачем? Зачем напрягаться, тратить деньги и усилия, если свиньям и так норм?
не в бровь, а в глаз!
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Да, а еще когда в 2014 должны были освободить Донецкую ОГА от ополченцев - этот рыжий черт влез, типа ’я договорюсь’. В результате - ’договорился’ - ополченцы так и остались хозяевами ОГА, а потом и всего Донецка. В Харькове - ОГА освободили - Харьков - свободен.
А Ренат налажал - теперь вину свою пытается гумманитарной помощью засыпать.
Какой помощью? Вы почитайте сколько ежемесячно теряет УЗ на его перевозках из-за лоббизма и протяжки через слуг льготного тарифа... игра на публику, всего лишь
вАлнуюся сильнА• 23 февраля 2022
Ответ дляМатрёна
Я говорю о гуманитарной помощи, которую Ренат раздавал в Донецкой области - крупы, мука и т.д. и т.п.
Вы, правда, этого не помните? Там очереди на них были.
И я говорю - сначала он сам лично всеми силами поспособствовал наступлению этой катастрофы, а потом гум. помощь раздавал, фонд создал.
Матрёна• 23 февраля 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я прекрасно эти спектакли помню. Сначала довести людей до такого состояния, а потом играть благодетеля... мразь он циничная
вАлнуюся сильнА• 23 февраля 2022
Ответ дляМатрёна
да, хитрый черт, пытался на двух стульях усидеть со своим ’я за мир во всем мире’.
автор vihola • 23 февраля 2022
Ответ дляМатрёна
Ви не можете навіть пост відкрито на форумі написати, боїтесь, чи соромитесь своєї позиції.
Тому, ніхто не знає, що думали і говорили в 2014-му.

А засуджуєте людину, яка в тоталітарній країні наважується говорити правду.

Дивно, що читали мене в 2013-му, якщо на совєтчицю я прийшла в травні 2014-го).
автор vihola • 23 февраля 2022
Ответ дляМатрёна
От що ви мелете, ніколи не закликала наступати на Крим і Донбас

Вважаю що Донбас злили, бо спецпідрозділи повинні були нейтралізувати ще в зародку, коли завезені козачки з дубинами бігали по містах. А не чекати коли розгориться і гатити по мирних, на руку пуйла, за що нас там досі ненвидять.
Стосовно того що можна було відстояти Крим взагалі ніколи не висловлювалась і нікого не звинувачувала.
Навпаки була проти, коли Гриценко закликав йти у наступ.
Більше відповідати не буду вам і виправдовуватись перед порохоботським тролем.
Admin• 23 февраля 2022
Судя по по последним комментам- тема себя изжила. Закрываю.