Прикуси Язык• 24 февраля 2022

Підтримую попередню тему

Писати на українській і буде видно, хто користується перекладачем. Ну, заодно будемо продовжувати творити нашу державу і звикати розмовляти на українській мові
Результат:
вже голосів: 512
313 (61.13%) Підтримую
169 (33.01%) Ні
30 (5.86%) Варіант в коментах
На привозе• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Боюся осуду)))
Ну, Ваше повідомлення схоже на те, яке переклали гуглом.
Бо розмовляти можна УКРАЇНСЬКОЮ, а ’на українській’ - це калька, некоректний переклад.
Олечка79• 24 февраля 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
А кто говорит на псячей ,тот кто ? Уточните пожалуйста
Пёс, кто ж ещё ))
Я пёс 🐕 получается
Наша_русофобія_недостатня• 24 февраля 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Во множественном числе ? Кр’а’ны.. Но у нас есть и чистый красивый украинский и суржик (его конечно больше)
Так,у множині..
Чисто український язик-то видумка серіалу школа і мовного омбудсмена,на ньому говорять тіко в куно.
С жива мова-то є жива.І я не про сурж зараз
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляНа привозе
Прям цікаво стало загуглить. Я розмовляю російською, а українською сьогодні починаю, тому в голові собі так переклала, як змогла
Ms. Любмая жена• 24 февраля 2022
Ответ дляОлечка79
Пёс, кто ж ещё ))
Я пёс 🐕 получается
Ну припиняйте))), ви ж розумієте)
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляНа привозе
Треба було користуватися перекладачем, було б правильніше
Ответ дляПрикуси Язык
Автор,ви молодець,у вас все вийде
Безмежно вдячна вам за продовження моєї теми,і головне,що ви її правильно зрозуміли
На привозе• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Ви пишете з різних аккаунтів? Чому?
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляНа привозе
Ви пишете з різних аккаунтів? Чому?
Ви про що?
Чумачечая_• 24 февраля 2022
Я з 2013р перейшла на українську. З початку було важко, а зараз вже навіть якесь слово треба перекласти з іншої мови і в голові одразу ж з´являється українське :) Хочу вільну Україну, а не колонію рашки
Гороховая• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
Какого осуждения?И к чему тут смайлы-скобки?Полно тех,кто осуждает русскоговорящих только за их язык,а вот тех,кто осуждает украиноязычных-я ни разу не встречала на форуме.
Як вам?
Кошечка-муркошечка• 24 февраля 2022
Ответ дляОлечка79
У меня бан за то что я написала что не собираюсь воевать , и не хочу войны , что жизнь у меня одна . Что я такого пророссийского сказала ?!
Дамы, которые жмут кнопку жалоба хотя бы подумали , что здесь скоро останется человек 20 . Мракобесие .
Просто мракобесие .
Ещё и эта тема, это нечто просто
Дійсно, тема, де пропонують (а не змушують) спілкуватись українською на українскому форумі і роблять опитування - ’ето нєчто’
Аноним-ка• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Скажу більше, є люди, які на російській пишуть грамотно, а на українській три помилки в слові, хоча ходили в українську школу. Наприклад, я читала шкільну літературу на російській і так звикла. Читати українською для мене це як на іноземній, іноді велику частину слів не розумію.
Непонятные словечки можно и погуглить , а мне , трошки глухенькій )), мука понять быстро тараторящих сограждан с Западной , да ещё с вкраплениями ’гуцульского ’ , всё пропало , стою и перевариваю ))))).
Саженцы Клубники• 24 февраля 2022
Немає в українській мові слова «заодно», є слово « заразом». Автор, Ви сама палитесь по повній
Олечка79• 24 февраля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Когда человек коверкает язык , любой , для меня сразу становится понятно что это за человек . С таким я не буду общаться ни на русском , ни на украинском .
Цветов Мне срочно• 24 февраля 2022
Ответ дляГага Газу
Як матюкатись на солов´їній?
Шлях би його трахнув того Путіна і всю його пиZдоту
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляОлечка79
Просто мракобесие .
Ещё и эта тема, это нечто просто
Я говорю на русском языке,но это не значит,что я топлю за рашкинского дегенерата.Меня постоянно за язык упрекают.На днях вычислила прорашкинского бота,которая решила,что ,если переведет мой текст на украинский язык,-то сразу станет ’наша’.Знатно она села в лужу с Гугл переводом,банами там трое махали в той теме .Я эти скрины скинула в тему ’Админи,зайдіть’ без анонимов.Так одна нашла мои ответы,выдернула слова из контекста,начала упрекать,ещё благодарочек собрала.Я в своей стране должна оправдываться перед путинскими ......Анекдот.
СССРовна• 24 февраля 2022
Ответ дляРедиска Я
Чому під анонімом?
Тому, що українці пишуть і розмовляють українською. Інші - під анонімами ’на українській’
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляСаженцы Клубники
Є
Кошечка-муркошечка• 24 февраля 2022
Ответ дляСаженцы Клубники
Ну я спочатку здивувалась, бо знаю що є таке слово, а потім навіть загуглила.

«Заодно» — це прислівник, який має декілька значень. «Заодно» — це одностайно, узгоджено з кимсь чи чимсь. Також «заодно» може виступати у ролі присудкового слова чи означати одночасність дій, що виконуються.

У всіх цих випадках слово «заодно» треба писати разом.
Лукава_Кiшка• 24 февраля 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Я теж на ній розмовляю. 50/50. Навіть краще ніж на мелодійній. Але пора припиняти і відрізати цю пуповину
Себе и отрежьте !
Кошечка-муркошечка• 24 февраля 2022
Ответ длякнопкодав
Не повезло, співчуваю. Мені ні разу за російську не дорікали, і не ’ущемлялі’ як деяких осіб вище у цій темі (я не про вас)
кнопкодав• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Я не осуджую україномовних. Ви читали тему чи зрозуміли про що вона?
Я думаю,что сейчас не время сеять вражду между украиноязычными и русскоязычными,если и те,и те против прорашкинского беспредела.Тут сидят куча ботов из рашки,статистику уже давали-их 30% на украинском ресурсе.А мы тут делимся новостями,страхами и сеем вражду между своими.А эти сидят и ручонки потирают по ту сторону экрана.
tonik2407• 24 февраля 2022
Ответ дляДумы мои думы
А навіщо ви роздуваєте знову мовне питання? Щоб знову писали, що в Україні притісняють російську мову. У нас живуть багато російськомовних людей які тим не менш люблять Україну і ненавидять борту ного карлика.
Чому вона роздуває ? Тут стільки зараз ботів і провокаторів- жах просто. Таке пишуть, що аж тіпає мене. Треба ж іх якось фільтрувати. Я , до речі, перший раз у житті перешла на украінську у неформальній бесіді. А мені майже сорок) Час прийшов мого інсайту))
Цветов Мне срочно• 24 февраля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка

Теж пішла загуглила і здивувалася - ну не українське це слово, хоч ти трісни! Ріже вухо страшне, наче суржик
СССРовна• 24 февраля 2022
Ответ дляСаженцы Клубники
Не позорьтесь
Лукава_Кiшка• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
За що? За ботів?
За каких ботов ? У вас мания преследования. За то что автор призывала к миру и дружбе народов.
Накрыло-не отпускает• 24 февраля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
+++ задонатили з чоловіком
Ми теж.
Слава Україні!

Пс:Нік мій прям відповідає дійсності
Лукава_Кiшка• 24 февраля 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Так може ви і є бот ? Перекладачем користуєтесь
автор Прикуси Язык • 24 февраля 2022
Ответ дляЦветов Мне срочно
У нас так говорять. Може, діалект... ’ Я з тобою заодно. Підемо в центр, заодно хліба купимо’