Крыска-Алиска• 24 февраля 2022
Ответ дляshevskaya26
Херсонщина за мир і незалежність!
Миколаів з Вами! Тримаємося!🙏
Белая Пантера• 24 февраля 2022
Боже! Дивлюсь новини і не вірю, я просто бачу страшний сон... Це не може бути правдою!!!
irina 2709• 24 февраля 2022
Прокинулась від гулу, страшно капець. Молодший не розуміє, що робиться... Дівчата, тримаймося і віримо в краще. Миру нам. До останнього не вірилось, що таке буде
irina 2709• 24 февраля 2022
Ответ длянатуничка
Молимось. Господи, бережи нашу землю. Збережи наш народ. Бережи наших воїнів!!!!!!
В ім я Господа нашого Ісуса Христа!!!! Амінь
Амінь