Я супер-пупер• 1 час назад
Не розумію чоловіків. Впали розові окуляри.
Ідуть, груди вперед ось я такий, фу. Бикують на дорозі. Вічно вони самі розумніші. Не переслухаєш, які Вумні. Бидлоти 80%.
Звикли додому і на диван відпочивати. А жінка після роботи в другу зміну.
В магазин вони не люблять ходити, їм бачте нудно. А що потрібно скупитися, то їм насрати. Пилюку вдома вони не бачать, видно екран телефону очі засвічує.
Мамка їх нянчила, а коли вони одружилися то жінка стала як мамка. Хоча це вони повинні жінок кружляти і оберігати, але в нас це навпаки. А в сексі - головне ж щоб він кінчив, а те що жінка то половині похер.
80% таких. Якщо ваш чоловік і попав в ці 20%, то 80% саме такі.
Мені 40. Впали розові окуляри з очей. Нас жінок чоловіки просто експлуатують.
Боневтікла• 1 час назад
Посмотрите в сторону иностранцев
Они не такие балованные, дома все помогают,с детьми помогают, не быкуют, в сексе стараются для женщины
Наши испорчены в большинстве
Хвігура мічти• 1 час назад
24 года замужем. Никто меня не эксплуатирует, готовлю по желанию, убираю в основном я, иногда клининг.
Все покупки на муже
рукиЖимолости• 1 час назад
вы так хотите иметь мужика, что готовы на все.
а потом возмущаетесь, что вас эксплуатируют
это же ваш выбор
Дадосвидания• 1 час назад
Автор, згодна!
Мені 45.
Мене мама вчила — чоловіка і дітей не питають, чи голодні. Приготувала, насипала, прибрала.
Так нас виховували, на жаль.
Тепер стараюсь перевчати своїх, туго йде процес.
Сину скоро 15. Говорю, що все повинен робити сам чи заробити, щоб хтось прибрав і приготував. Бо дівчат зараз правильно виховують, ніхто обслуговувати не буде.
Мені 45.
Так нас виховували, на жаль.
Кіна не буде• 1 час назад
Не знаю за 80%,я з такою кількістю чоловіків не знайома,серед моїх знайомих жінок у всіх чоловіки нормальні,є звичайно виключення і розлучення,але є також багато счастливых родин
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
Автор, згодна!
Мені 45.
Так нас виховували, на жаль.
Мені 45.
Так нас виховували, на жаль.
Мне 50, меня мама другому учила
Кіна не буде• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
Автор, згодна!
Мені 45.
Так нас виховували, на жаль.
Мені 45.
Так нас виховували, на жаль.
А чому не вчите що у родині дві людини які мають допомогати один одному і разом вести побут і вирішувати інші питання також разом?Чому хтось один має усе робити сам,чи жінка,чи чоловік? Просто цікаво
Дадосвидания• 1 час назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Мне 50, меня мама другому учила
І це чудово!
А у нас якось так.
І в моїй голові це було правильним.
Хоча я завжди гарно виглядала, було багато прихильників, вища освіта, сама заробляла.
Тобто, сірою мишкою, нікому не потрібною, не була, щоб перед чоловіком вислужуватись.
А такі були установки🙁
А у нас якось так.
І в моїй голові це було правильним.
А такі були установки🙁
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
І це чудово!
А у нас якось так.
І в моїй голові це було правильним.
А такі були установки🙁
А у нас якось так.
І в моїй голові це було правильним.
А такі були установки🙁
Среди моих родственников ни одна женщина не работала. Наши установки - женщина нужна для любви и красоты.
Я супер-пупер
• 1 час назад
Ответ дляХвігура мічти
Все покупки на муже
Ну ви везуча значить)
А в мене з молодості чоловік - їсти варити я не вмію, це не чоловіча робота. Так, він возив зкрізь. Але з віком я отримала права - поїхати сама можу куди мені потрібно. А от він за все наше життя так і не захотів навіть навчитись картошку зварити.
Якщо взяти що наш побут це 100%, то 90% всього роблю я. Решту 10% - це донести пакет від машини до квартири, і може 1раз з 10 винести сміття.
Ще й сама ходжу на парковку за машиною щоб його забрати під під´їздом, а ввечері підвести під під´їзд. І це добре якщо погодо хороша, а не дощ. Він мені каже - я в молодості також тебе підвозив - я йому кажу, щось ти не пам´ятаєш. Бо підвозив ти і забирав лише нашу дочку. А я завжди шла з тобою до стоянки і від стоянки.
Дадосвидания• 1 час назад
Ответ дляКіна не буде
Звісно, все разом. Або як вийде, як домовляться, як буде зручно.
Мала на увазі, що дружина побут на собі тягнути не буде.
Точно не буду свекрухою, яка сама все тягнула і синочку повинен хтось обслуговувати.
Царівна Жабка• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
Автор, згодна!
Мені 45.
Так нас виховували, на жаль.
Мені 45.
Так нас виховували, на жаль.
Пфф 15, вже в 10 треба вчити готувати сніданок і обід - яйця, макарони і пельмені. А подарунком на ДН мають бути не телефон/ приставка, а кулінарні курси))
Я супер-пупер
• 1 час назад
Ответ дляКіна не буде
Та щасливі вон лише за дверима своїх будинків. Вдома у всіх є проблеми. Деякі просто їх не хочуть бачити.
Кіна не буде• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
Зрозуміла,дякую
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну ви везуча значить)
Интересно, где вы таких находите и нафига за них замуж выходите?
Дадосвидания• 1 час назад
Ответ дляЦарівна Жабка
Ну, яйця, макарони, пельмені, чай, бутерброд він вміє приготувати.
Щодо курсів кулінарних Ви загнули🤣
Але якщо захоче, то сам піде.
Щодо курсів кулінарних Ви загнули🤣
Але якщо захоче, то сам піде.
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Не нас, а вас) и не нужно свою тупость на мужиков навешивать. Вас в отношения с закрытыми глазами не тянули. Я 17 лет живу как королева)
Хвігура мічти• 1 час назад
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну ви везуча значить)
Шо значит сама ходите на парковку и забираете его под подъездом?
Кто Вам виноват, что Вы дура (простите, но так и есть)
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ответ дляЯ супер-пупер
Вы себя так утешаете?
Царівна Жабка• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
Щодо курсів кулінарних Ви загнули🤣
Але якщо захоче, то сам піде.
Щодо курсів кулінарних Ви загнули🤣
Але якщо захоче, то сам піде.
Це реально, брала київські у Черненка по випічці, навчився готувати піцу і в 4 класі продавав друзям, додому зі школи приходив з грошима))
Кіна не буде• 1 час назад
Ответ дляЯ супер-пупер
Я не можу казати за усіх,це мільйони родин,я не взмозі усіх перевірити.Я не кажу про янгольське щастя і що вони по 30 років носять один одного на руках.Я кажу про повагу і нормальні відносини,мій чоловік абсолютно без проблем може встати і приготувати вечерю чи обід,дещо навіть смачніше ніж я,я вже не кажу про пропилососити,чи сантехніку вимити,чи ще щось.Ви не повірите але я йому часто сама кажу щоб більше відпочивав,бо він постійно ломиться кудись,щось робить,чимось треба йому займатися..Це все залежить від людини
Каяспер• 59 минут назад
Ответ дляКаллипсо
Мне ещё очень нравится, когда самомнение прёт, а потом оказывается, что жилья у него нет, с родителями живёт и ЗП меньше моей. Вот откуда у них такая самооценка? Она в члене находится или как?)
Кто вам мешает иметь такую же самооценку? Разница только в том, что вы с этой самооценкой будете сидеть одна, а на какого-то самого замызганного чмошника всегда найдется охочая умница-красавица, потому что увы, падлючий закон спроса и предложения в действии, вот и ответ на вопрос почему так.
Каяспер• 54 минуты назад
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну ви везуча значить)
ну якщо у вашій сім´ї забезпечувати родину то не жіноча робота, то мабуть і їсти варити не чоловіча. Розподіл обов´язків начебто справедливий. Якщо по іншому - то хто вам винен?
Я супер-пупер
• 48 минут назад
Жіноча солідарність у всій красі)
Накинулись на мене ’хто вам винен’)
Сама ж і винна) Наче ви мені Америку відкрили.
Накинулись на мене ’хто вам винен’)